امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۵:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7402
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۴۸
تعداد بازدید: 135
زهره الهیان نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به حضور هاشمی و مشایی ...

زهره الهیان نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به حضور هاشمی و مشایی در انتخابات ریاست‌جمهوری، گفت: کاندیداتوری هاشمی رفسنجانی در سن 80 سالگی نشان می‌دهد که ایشان، مصالح نظام را به قدرت طلبی خود ترجیح می‌دهد.

وی افزود: آقای هاشمی توان نخبه‌پروری سیاسی را نداشت و در مدت سی‌سال گذشته نتوانست مدیری را برای اداره کشور تربیت کند.

وی با بیان اینکه همراهی مشایی توسط احمد‌ی‌نژاد تخلف جدی محسوب می‌شود، تاکید کرد: آقای احمدی‌نژاد در جایگاه ریاست‌جمهوری نمی‌تواند از کسی حمایت کند اما ایشان با استفاده از جایگاه حقوقی خود از مشایی حمایت کرد که این امر با روح مردم سالاری دینی منافات دارد.

الهیان با بیان اینکه هاشمی و مشایی تلاش دارند القا کند که رقابت انتخاباتی دوقطبی آنهاست، تصریح کرد: در حقیت جریان مشایی و هاشمی در مقابل جریان و گفتمان اصولگرایی قرار دارد و رقابت بین اصولگرایان با فتنه و انحراف است.

 وی افزود: جریان هاشمی و مشایی با القای دوقطبی در انتخابات تلاش دارند بگویند که مردم راهی جز انتخاب یکی از آنها را ندارند، اظهار داشت: با بصیرت و هوشیاری که از مردم سراغ دارم مردم با هوشیاری تمام فتنه و انحراف را طرد خواهند کرد.

نماینده سابق مجلس در پایان با بیان اینکه اقدامات احمدی‌نژاد و هاشمی را روح مردم سالاری دینی منافات دارد، تاکید کرد که با تفاهم نیروهای انقلاب، زمینه پیروزی جریان اصولگرایی بر فتنه و انحراف فراهم خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار