امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۵:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74023
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید مجتبی موسوی دبیر ششمین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران با اعلام این خبر گفت: در این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید مجتبی موسوی دبیر ششمین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران با اعلام این خبر گفت: در این دوره از سمپوزیوم 75 مجسمه‌ساز ایرانی و 173 هنرمند خارجی برای حضور در بخش اصلی سمپوزیوم ثبت نام کردند که اعضای شورای انتخاب آثار پس از بررسی دقیق طرح های پیشنهادی شرکت کنندگان ،به اتفاق آرا  11 هنرمند ایرانی و 12 هنرمند خارجی برای حضور در این بخش انتخاب کردند.

وی افزود: احسان طوسی، لیلا شاه‌محمدی، حسن (شهریار) رضایی، محمد بیک‌زاده، حدیث کماسی، علی خطایی ایلخچی، غلامرضا آقابابایی، کامبیز هورسان، بهنام آخربین، علیرضا رضایی و حمزه حیدری فر از ایران و آنتونیس میرودیاس از یونان، کارلوس سانچز از مکزیک، دومیترو سربن از رومانی، جیورجی جیورجف از بلغارستان، گولر گنگورگن از ترکیه، خوزه کارلوس میلان از اسپانیا، مانول دیاز کاستدو از اسپانیا، کیان شیووا از چین، رانالدی آلی سیو از ایتالیا، رناته لوچی ینه از بلژیک، تنگ شان چی از تایوان، فولکر اشناتگن از آلمان 23 هنرمندی هستند که در بخش اصلی ششمین سمپوزیوم مجسمه سازی تهران حضور خواهند داشت.
 
موسوی ادامه داد: در بخش دانشجویی نیز 43 دانشجوی رشته مجسمه‌سازی ثبت نام کردند که از این میان 10 دانشجو به سمپوزیوم راه یافتند. در این بخش پریسا حقیری، زینت السماء ارسیان، حسین کهفی، علیرضا برزگر، نیلوفر نظری، مسلم سالار محمدی، سعید محمودی، شیما تاج بخش، رامین کریمی و مرضیه دربانیان حضور دارند.
 
دبیر ششمین سمپوزیوم مجسمه سازی تهران گفت: در این دوره نیز همچون ادوار گذشته از دانشجویان رشته مجسمه سازی به عنوان دستیار هنرمندان بخش اصلی استفاده خواهد شد که بر همین اساس تعداد 23 دانشجو نیز در این بخش فعالیت خواهند داشت.

اعضای شورای انتخاب آثار این دوره از سمپوزیوم را ایرج محمدی ،حمیدشانس،قدرت‌الله معماریان،محمدرضاذبیح اله زاده و محمدرضا یزدی تشکیل می دادند.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها