امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۷:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74031
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، در این رقابت بیش از 5 هزار  نفر از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، در این رقابت بیش از 5 هزار  نفر از بهترین، باهوش ترین و با تجربه ترین قهرمانان بازی آنلاین عصر پادشاهان در یک نبرد 45 روزه در کنار یکدیگر جمع خواهند شد.

بر اساس این گزارش، بازیکنان دعوت شده به سرور قهرمانان از بین بیش از 700 هزار نفر بازیکن عصر پادشاهان انتخاب شده  و هر یک دارای افتخارات درخشانی هستند.

پس از برگزاری 20 سرور اول بازی عصرپادشاهان و مشخص شدن قهرمانان این 20 سرور، در یک نبرد بسیار حساس و نفس گیر کل این قهرمانان در یک سرور در کنار یکدیگر به رقابت می پردازند تا از بین این قهرمانان ارزنده و باهوش، قهرمان، قهرمانان سری اول بازی عصرپادشاهان مشخص شود.

سرور قهرمانان دارای جوایز ارزنده و متعددی است که بازیکنان باید در مراحل بازی به آنها دست یابند.

همچنین سه تیم برتر این سرور در مرحله بعد به عنوان نماینده ایران در نبرد بین المللی عصرپادشاهان که بین قهرمانان کشورهای مختلف برگزار خواهدشد، شرکت خواهند کرد.

بازی رایانه ای عصرپادشاهان اکنون به زبان های آلمانی، انگلیسی، ایتالیایی و عربی ترجمه شده و تاکنون بیش از 10 سرور این بازی ایرانی در اروپا و 24 سرور در ایران راه اندازی شده است.

عصرپادشاهان با بیش از 700 هزار نفر بازیکن در ایران و بیش از 100 هزار نفر بازیکن در اروپا پرمخاطب ترین بازی ایرانی در داخل و خارج کشور به شمار می رود.

مجوز ساخت این بازی را بنیاد ملی بازی های رایانه ای صادر کرده و در رده بازی های  3+ (کاملا سالم و مناسب برای همه رده های سنی) از منظر نظام رده بندی سنی بازی‌های رایانه‌‌ای(اسرا)  جای دارد.

بر اساس این گزارش، نگارش های دیگری از بازی  عصر پادشاهان برای سایر پلتفرم ها از جمله Android و IOS در دست تولید است که در سال 1393 رونمایی خواهد شد.

 

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها