امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۰:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74035
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نورالدین عافی، نویسنده کتاب «نورالدین پسر ایران» ضمن ابراز خرسندی از اجرای طرح اوراق وقف و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نورالدین عافی، نویسنده کتاب «نورالدین پسر ایران» ضمن ابراز خرسندی از اجرای طرح اوراق وقف و تخصیص آن برای بیماران سرطانی، گفت: از اجرای این طرح خیلی خوشحال هستم، به ویژه اینکه این طرح برای بیماران اجرا می‌شود. واقعا وقتی آدم به بیمارستان‎ها می‌رود، دلش می‌گیرد.

وی در ادامه با بیان اینکه مشغولیت به کار نگارش و تألیف، اجازه فعالیت در حوزه‌های دیگر نظیر وقف را از وی سلب کرده است، از اجرای طرح «اوراق وقف» استقبال کرد و افزود: طرح بسیار مناسبی است. این پول و اوراق با هزینه ناچیزی میان مردم توزیع می‌شود و عده کثیری از مردم جامعه توانایی تهیه آنرا دارند.

جانباز هشت سال دفاع مقدس افزود: مردم نیز اگر بدانند که این پول‌ها، با چه هدفی جمع‌آوری می‎شود قطعاً شرکت می‌کنند. من هم به نوبه خودم از مردم عزیز خواهش می‌کنم که در مورد این بچه‌ها و بیماران که در واقع بچه‌های خودمان هستند، به احسن وجه مشارکت کنند و نگذارند این بچه‌ها درد بی‌پولی بکشند.

عافی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه مردم ما باید بیاییند و در طرح‌هایی نظیر این طرح شرکت کنند، خواص جامعه را مخاطب خود قرار داد و گفت: اگر خواص نروند چه کسی باید برود؟ خواص باید جلوتر حرکت کنند و مردم را آگاه کنند و مردم هم قطعاً می‌آیند.

وی در راستای حمایت از این طرح با بیان اینکه کتابش تا کنون به چاپ هفتادم رسیده است، اظهار کرد: چاپ جدید کتاب «نورالدین پسر ایران» با مقدمه‌ای در حمایت از طرح «اوراق وقف» منتشر می‌شود.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها