امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۴:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74038
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 26
محمدحسین ملک‌احمدی دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون حضور ...

محمدحسین ملک‌احمدی دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون حضور این نهاد در نمایشگاه کتاب آن را مهم و منسجم دانست و اظهار داشت: نمایشگاه کتاب تهران یکی از مهمترین و بزرگترین نمایشگاه‌های کشور است، از این رو نهاد کتابخانه‌های کشور برای حضور در این نمایشگاه برنامه‌ای منسجم خواهد داشت.

وی در پاسخ به اینکه آیا موسسات تابع نهاد کتابخانه‌ها همانند سال‌های گذشته در نمایشگاه حضور خواهند داشت، ابراز داشت: هنوز برنامه مشخصی برای این موسسات به دلیل تعدد در نظر گرفته نشده است، اما فعالیت‌ها قطعا با برنامه‌ریزی خوب ادامه می‌یابد.

ملک احمدی پیرامون برنامه‌های نهاد با توجه به شعار سال که محوریت فرهنگی دارد، این شعار را مهم توصیف کرد و ادامه داد: برنامه‌های خاص در این راستا و با رویکرد تاکیدات مقام معظم رهبری بزودی با حضور مدیران تدارک دیده خواهد شد، این برنامه‌ها پس از تنظیم اعلام می‌شود.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها