امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۳:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7407
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۴۸
تعداد بازدید: 138
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بهروز نعمتی نماینده مردم اسدآ‌باد در مجلس در جلسه علنی عصر امروز خانه ملت در ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بهروز نعمتی نماینده مردم اسدآ‌باد در مجلس در جلسه علنی عصر امروز خانه ملت در تذکری آئین‌نامه‌ای نسبت به عملکرد باهنر در نشست صبح پارلمان انتقاد کرد و گفت: در جریان بررسی مواد مربوط به صندوق توسعه ملی در بودجه 92، متاسفانه رئیس صبح جلسه آقای باهنر، شان مجلس را رعایت نکرد.

وی افزود: اولا فرصت‌زمانی که به نمایندگان برای اخذ آرا داده شد، کم در نظر گرفته شده بود به حدی که 51 نفر از نمایندگان اصلا در رای‌گیری‌ها شرکت نکردند.

لاریجانی به نعمتی گفت: البته ما زمان را بررسی کردیم که از 26 ثانیه کمتر نبود.

نعمتی گفت: آقای باهنر بعد از رای‌گیری‌ها گفت: چون خلاف برنامه ها بوده، دو سوم آرا می‌خواست که لاریجانی مجددا به نعمتی پاسخ داد ما این موضوع را هم بررسی کردیم و آقای باهنر قبل از اعلام رای‌گیری این مطلب را به نمایندگان گفته بود.

در ادامه این جلسه قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس نیز در تذکری آئین‌نامه‌ای اظهار داشت: تلاطم‌های سیاسی در کشور ما همیشه وجود دارد.

وی افزود: اگر ما خلاف قانونی را در جامعه مشاهده کردیم، حق داریم که امر به معروف و نهی از منکر کنیم و وظیفه نظارتی نمایندگان ایجاب می‌کند که اگر مطلبی خلاف قانون را دیدند ورود کنند اما ادبیاتی گاهی از هر دو طرف به کار برده می‌شود که حقیقتا جایگاه و منزلت مجلس را در دیدگاه مردم پایین می‌آورد.

جعفری از نمایندگان خواست که نسبت به این موضوع توجه جدی داشته باشند.

علی لاریجانی رئیس مجلس در پاسخ به این تذکر جعفری گفت: این تذکرات برای آخرت ما خوب است ولی الان ما به دنبال دنیای مردم هستیم و می‌خواهیم مشکلات اقتصادی آنان را حل کنیم ولی تذکراتی که شما می‌دهید اخلاقا خوب است.
انتهای پیام/
   
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها