امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۲۱:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74072
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۵۸
تعداد بازدید: 35
رضا شاهرودی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص خداحافظی مجتبی جباری از تیم ملی فوتبال ایران گفت: ...

رضا شاهرودی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص خداحافظی مجتبی جباری از تیم ملی فوتبال ایران گفت: اختیار دست بازیکن است و خود بازیکن بهتر می‌داند چه تصمیمی بگیرد. شاید در حال حاضر شرایط همراهی تیم ملی را نداشته یا فکر می‌کرده نیمکت‌نشین می‌شود.

وی ادامه داد: هر بازیکنی افتخار می‌کند برای تیم ملی کشورش بخصوص در جام جهانی بازی کند، جام جهانی ویترین است و بازیکنان باید با افتخار برای تیم‌های ملی کشورشان بازی کنند با این حال من فوتبال جباری را دوست دارم و او بازیکن خوبی است و حتماً می‌تواند به تیم ملی کمک کند. در نهایت اگر بتواند یک تصمیم دیگر گرفته و به تیم ملی برگردد بهتر است.

شاهرودی در مورد این واکنش کی‌روش که در پاسخ به خداحافظی جباری گفته است بسلامت، گفت: کی‌روش مربی حرفه‌ای است و اگر این کار را نکند سنگ روی سنگ بند نمی‌شود ضمن اینکه او نشان داده است ناز بازیکن را نمی‌کشد، کی‌روش حرفه‌ای است و حرفه‌ای هم فکر می‌کند و با دیسیپلینی که در تیم ملی جا انداخته نشان داده اگر بازیکنی را کنار بگذارد، او دیگر راهی برای بازگشت نخواهد داشت.

مدافع سابق تیم ملی در مورد این نقطه نظر جباری که کنار می‌روم تا بازیکنان جوان‌تر به جای من به تیم ملی بیایند، تصریح کرد: بنظرم او یک چنین تفکری ندارد و این صحبت را کرده تا تصمیمش را در نزد هواداران و مردم توجیه کند، البته بازهم تاکید می‌کنم جباری به درد تیم ملی می‌خورد و می‌تواند برگردد.

شاهرودی همچنین در خصوص اینکه تنها نکونام و کی‌روش از موضوع خداحافظی جباری خبر داشته و موضوع رسانه‌ای شدن آن حتی از دیدگاه خود جباری هم عجیب است، گفت: بعید می‌دانم چنین چیزی صحت داشته باشد و باید در این خصوص با خود جباری بیشتر صحبت کرد، به نظر من جباری تصمیم عجولانه‌ای گرفته و خودش هم می‌دانست می‌تواند یکی از بازیکنان مثمرثمر تیم ملی در جام جهانی باشد.
انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها