امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۲:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7408
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۴۸
تعداد بازدید: 122
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی، محمود شالچی ‌طوسی قائم مقام کتابخانه، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی، محمود شالچی ‌طوسی قائم مقام کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نمایشگاه «گذر تاریخ در پیاده راه بهارستان» مجموعه عکس‌ها و تصاویر کمتر دیده شده و منتشر نشده‌ای از مرحوم آیت‌الله سید ابوالقاسم کاشانی است که به همت اداره کل روابط عمومی و بین‌الملل کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی روز سه‌شنبه 24 خرداد به نمایش گذاشته می‌شود.

وی افزود: برخی از تصاویر این نمایشگاه، برای نخستین بار از مجموعه آرشیو اسناد مجلس و برخی از آلبوم خانوادگی آن مرحوم جمع‌آوری شده که در معرض دید علاقه‌مندان به تاریخ معاصر ایران قرار می‌گیرد.

اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل مجلس اعلام کرده است که این نمایشگاه در حاشیه «همایش تخصصی تاریخ مجلس» و بزرگداشت آیت‌الله سید ابوالقاسم کاشانی در پیاده‌روی خیابان تاریخی بهارستان، از مقابل در مجلس شورای ملی (ساختمان مشروطه)  تا در ورودی کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی دایر می‌شود.

گفتنی است٬ همایش تاریخ مجلس نیز در تالار مدرس موزه‌ مجلس شورای اسلامی (ساختمان مشروطه) از ساعت 14 تا 19 برگزار خواهد شد.

همچنین نمایشگاه «گذر تاریخ در پیاده راه بهارستان» در روز سه‌شنبه ساعت 14 با حضور جمعی از پژوهشگران و علاقه‌مندان تاریخ و اعضای خانواده آیت‌الله کاشانی افتتاح خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها