امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۱:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7409
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۴۸
تعداد بازدید: 146
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی اکبر جوانفکر، انصراف خود را از کاندیداتوری در این انتخابات اعلام کرد. جوانفکر پیش از این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی اکبر جوانفکر، انصراف خود را از کاندیداتوری در این انتخابات اعلام کرد. جوانفکر پیش از این با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور در انتخابات ریاست جمهوری نام نویسی کرده بود.

در متن اطلاعیه جوانفکر در همین رابطه آمده است:

حضور معنادار اینجانب در عرصه یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ، اثبات این حقیقت بود که نسبت ها و اتهامات بی‌اساس جماعتی زیاده خواه و رنج و مرارت های ناشی از بی‌عدالتی و به حبس افتادنی ناصواب، نه تنها انگیزه‌های خدمت و تلاش صادقانه برای پیشرفت و اعتلای کشور و عزت و سربلندی ملت رشید ایران را در اینجانب کاهش نداده، بلکه باور و اراده ام را به ادامه این راه روشن استحکام بخشیده است.

ارزش ذاتی انتخابات ریاست جمهوری بالاتر از انتخاب یک نفر برای نشستن بر کرسی ریاست جمهوری است، زیرا ملت ایران از رهگذر این انتخاب، یک بار دیگر بر دوام و پایداری نظام سیاسی برآمده از خون پاک صدها هزارتن از بهترین جوانان این سرزمین ، مهر تایید می زند و به دنیا اعلام می‌کند که برای پشبرد اهداف و آرمانهای والای انقلاب اسلامی ، همه سختی‌ها را به جان خریده است. از این رو به سهم خویش، عموم ملت ایران را به مشارکتی گسترده و مقتدرانه در پای صندوقهای رای و حضوری موثر و تعیین کننده در انتخاب و گزینش رئیس جمهور آینده فرا می‌خوانم.

در هشت سالی که گذشت، به رغم همه بداخلاقی‌ها ، کارشکنی‌ها و اخلال‌گری های جماعت زیاده خواه، با همت انقلابی و اراده استوار دکتر محمود احمدی نژاد، گام‌های بلند و ماندگاری در مسیر پیشرفت همه جانبه کشور و تعالی مادی و معنوی ملت ایران به پیش برداشته شد، ارتباط نزدیک و صمیمانه میان دولت و ملت برقرار گردید و دولتمردان در مقام تصمیم گیری، خواسته‌ها و نیازهای مردم را مبنای کار خویش قرار دادند و اگر عناصر نفوذی، خیانتکار، مزاحم و قدرت طلب، آثار تخریبی خود را در اقتصاد کشور بر جای نمی گذاشتند، طی یک سال اخیر نیز مانند هفت سال پیش از آن شاهد اقتصادی باثبات و شکوفا بودیم و ملت ایران امروز در موقعیتی بالاتر و برخوردار از شور و نشاطی افزونتر در صحنه انتخابات حضور می‌یافت.

اینجانب به عنوان یک عضو بسیار کوچک از پیکره عظیم ملت نستوه ایران، راه نجات را در ادامه دولت مردمی ، انقلابی و ارزشی دکتر احمدی نژاد می دانم و از همین رو در احترام به نظر و تشخیص ایشان ، ضمن استعفا از نامزدی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ، از عموم مردم ، علاقمندان و هواداران عزیز دعوت می کنم تا در 24 خردادماه با انتخاب مهندس اسفندیار رحیم مشایی ، فرصت لازم را برای برداشتن گام‌هایی بلندتر در مسیر عزت، پیشرفت، سرافرازی، شکوفایی و آبادانی کشور فراهم آورند و با انتخاب صحیح و هوشمندانه خود ، مانع از حاکم شدن اراده عناصر فسیل شده و از رده خارج ، بر سرنوشت ملت ایران و فرصت سوزی های غیرقابل جبران شوند.

انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها