امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۳:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74092
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۵۸
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از تودی زمان، احمد داود اوغلو وزیر خارجه ترکیه، درباره اظهارات منتسب به خود ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از تودی زمان، احمد داود اوغلو وزیر خارجه ترکیه، درباره اظهارات منتسب به خود در رسانه‌ها در زمینه دست داشتن ایران در انتشار یک نوار صوتی مربوط به خودش و چند تن دیگر از مقامات ترکیه توضیحاتی ارائه کرد.

وی با اشاره به این موضوع، اظهاراتش پیرامون اینکه ایران در انتشار نوار صوتی مکالمات او و چند تن دیگر از مقامات ارشد نظامی ترکیه دست داشته است را تکذیب کرد.

این نوار مربوط به مکالمه داود اوغلو و مقامات نظامی ترکیه درباره امکان مداخله نظامی در سوریه و واکنش احتمالی کشورهای دیگر است.

وزیر خارجه ترکیه به یک روزنامه ترک گفته است؛ «زمانی که اتفاقی رخ می‌دهد، ابتدا به محافلی که از این ادعاها سود می‌برند نگاه می‌کنم. چه کسانی از این سناریوها سود می‌برند؟ حامیان بشار اسد در ترکیه، عناصر ساختاری موازی و قلم‌های طرفدار ایران».

اوغلو با تکذیب دست داشتن ایران در انتشار این نوار صوتی افزود: اظهارات من مورد سوء برداشت قرار گرفته است، صحبت‌های من واضح بود و کاملا مشخص بود که من ایران را در این زمینه متهم نکردم.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها