امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۸:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7411
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۴۸
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس در ادامه بررسی جزئیات بودجه 92 جزء های 3،4 و 5 بند 5 بودجه 92 ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس در ادامه بررسی جزئیات بودجه 92 جزء های 3،4 و 5 بند 5 بودجه 92 را مورد بحث و بررسی قرار داده و به تصویب رساندند.

به موجب مصوبه مجلس مقرر شد حداقل مبلغ 2 میلیارد دلار اختصاص یابد که در صورت تصویب نهایی این رقم برای قطارهای شهری کلانشهرها و حمل و نقل عمومی شهری تخصیص می‌یابد.

وکلای ملت همچنین مصوب کردند که 18 درصد از منابع ناشی از اجرای بودجه 92 تخصیص یابد که در صورتی که با تصویب نهایی این 18 درصد هم به سرمایه‌گذاران بخش خصوصی یا تعاونی برای طرح‌های توسعه‌ای بالا دستی نفت و گاز با اولویت میادین مشترک با تضمین وزارت نفت بدون انتقال مالکیت نفت و گاز موجود در مخازن و تولیدی اختصاص می‌یابد.

همچنین مصوب شد 5 درصد از منابع اجرای بودجه سال 92 تخصیص یابد که این درآمد هم با تصویب نهایی مجلس برای خرید هواپیما به صورت تسهیلات ارزی با حداقل اقساط 10 ساله برای شرکت‌های هواپیمایی غیردولتی ایرانی مطابق با اساسنامه صندوق توسعه ملی فرض می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها