امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۹:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74111
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۰۹
تعداد بازدید: 135
برخی از گوشی ها و تبلت های اندرویدی از زبان فارسی پشتیبانی نمی کنند، حال می توانید با نصب این نرم افزار GO Keyboard زبان فارسی را برای حالت نوشتاری ...

برخی از گوشی ها و تبلت های اندرویدی از زبان فارسی پشتیبانی نمی کنند، حال می توانید با نصب این نرم افزار GO Keyboard زبان فارسی را برای حالت نوشتاری گوشی خود اضافه کنید.

مهم ترین اصل در افزایش سرعت تایپ نحوه قرارگیری اجزای کیبورد است، این نرم افزار GO Keyboard با ارائه محیط زیبا و کاربردی سبک افزایش سرعت تایپ کردن در گوشی می شود، اما دلیل اصلی معرفی نرم افزار افزایش سرعت تایپ نیست بلکه دریچه این برنامه را به کسانی پیشنهاد می کند که تلفن همراهشان از زبان فارسی پشتیبانی نمی کند. با نصب نرم افزار معرفی شده می توانید از 40 زبان زنده دنیا از جمله زبان فارسی بهره ببرید. جالب است بدانید که این برنامه بیش از 50 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد و می توان آن را بهترین صفحه کلید اندرویدی دانست. از ویژگی های نرم افزار می توان به مواردی چون: امکان زیباسازی با 100 تم مختلف، پشتیبانی از صفحه نمایش های بزرگ، پیش بینی کلمه صحیح به صورت خودکار و ... اشاره کرد.

عکس هایی از نمایه نرم افزار:
  


قابل اجرا در اندروید 1.6 و بالاتر
حجم نرم افزار: 6.9 مگابایت

 

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها