امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 22
۲۰:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7412
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۴۸
تعداد بازدید: 93
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس در ادامه رسیدگی به جزئیات بودجه 92 در نشست نوبت عصر امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس در ادامه رسیدگی به جزئیات بودجه 92 در نشست نوبت عصر امروز خانه ملت، بندهای 6 و 7 این بودجه را که کمیسیون تلفیق پیشنهاد حذف آنها را داده بود، را مورد بحث و بررسی قرار داده و پیشنهاد بازگشت به لایحه دولت در هر دو بند را بررسی کردند.

در این جلسه پس از مطرح شدن پیشنهاد بازگشت به لایحه دولت در بندهای 6و 7 بودجه 92 وکلای ملت با این پیشنهادات مخالفت کردند.

در بند 6 لایحه پیشنهادی دولت برای بودجه 92 آمده بود: به منظور سرمایه‌گذاری در مناطق محروم کشور، به سازمان‌های گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو)، سازمان توسعه صنعتی و معدنی ایران (ایمیدرو) شرکت‌های شهرک‌های صنعتی و صنایع کوچک ایران اجازه داده می‌شود با بخش خصوصی و تعاونی تا سقف 49 درصد در قالب سقف حقوقی مشارکت کنند و از این طریق از تسهیلات ارزی و ریالی صندوق توسعه ملی مشابه سایر شرکت‌های بخش خصوصی و تعاونی استفاده کنند.

در بند 7 لایحه پیشنهادی دولت نیز تصریح شده بود که طرح‌های نیمه تمامی که از محل حساب ذخیره ارزی تسهیلات دریافت کرده‌اند در صورتی که دارای بدهی معوق نبوده و توجیه فنی، اقتصادی و مالی داشته و اهلیت متقاضیان آنها مجددا به تائید بانک عامل برسد، برای تکمیل می‌توانند از تسهیلات صندوق توسعه  ملی استفاده کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار