امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۰:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74129
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۰۳
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، سردار اسماعیل احمدی مقدم پیش از ظهر امروز در نشست خبری خود ضمن تبریک سال نو و تسلیت ایام فاطمیه گفت: در 20 روز اجرای طرح ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، سردار اسماعیل احمدی مقدم پیش از ظهر امروز در نشست خبری خود ضمن تبریک سال نو و تسلیت ایام فاطمیه گفت: در 20 روز اجرای طرح نوروزی سرقت‌ها کاهش داشته است.

وی با اشاره به این مطلب که کیف قاپی در این ایام 15 درصد کاهش داشته است گفت: سرقت به عنف 18 درصد کاهش داشته و این در حالی است که در این مدت سرقت از بانک هم نداشتیم و باید گفت در مجموع جرایم بزرگ کاهش داشته است.

فرمانده نیروی انتظامی کشور با اشاره به این مطلب که کشف سرقت‌ها در سال 91 به میزان 65 درصد بوده است گفت: این رقم در سال 92 به عدد 77 درصد رسیده است و افزایش 12 درصدی داشته است.

وی همچنین درباره میزان سفرهای هموطنان نیز گفت: 670 هزار ایرانی به خارج از کشور سفر کردند که این رقم 35 درصد افزایش داشته نسبت به مدت مشابه سال قبل.

سردار احمدی مقدم درباره حوادث مربوط به چهارشنبه اخر سال نیز گفت: ما در سال 92 کاهش 40 درصدی حوادث چهارشنبه سوری نسبت به سال گذشته را شاهد بودیم.

فرمانده نیروی انتظامی کشور درباره اولویت‌های ناجا در سال 93 نیز گفت: اولویت ما در سال 93 در بخش ماموریت مبارزه با سرقت و افزایش توان کشف است.

وی افزود: اولویت دوم مبارزه با مواد مخدر است خصوصا با سرمایه گذاری در شرق کشور و همکاری سپاه کار شتاب بیشتری گرفته و امیدواریم تا نیمه امسال مرزهای خاکی پاکستان را در کنترل نسبی خود درآوریم.

سردار احمدی مقدم اولویت سوم ناجا را مرزهای کشور دانست و گفت: به خصوص که ما در سال گذشته 77 شهید داشته ‌ایم که 41 نفر مربوط به سیستان و بلوچستان بوده است.

وی تصریح کرد: اولویت چهارم راهنمایی و رانندگی و موضوع به روز رسانی جریمه ها، تسریع خروج ناوگان فرسوده، بهبود ایمنی و کیفیت خودروها و افزایش امنیت جاده ای است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها