امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۱:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7417
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۴۸
تعداد بازدید: 110
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدقسیم عثمانی نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی عصر ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدقسیم عثمانی نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی عصر امروز پارلمان در تذکری آیین نامه ای اظهار داشت: بهتر است یک نسخه از بیانیه‌هایی که تهیه و از نمایندگان برای آنها امضا گرفته می‌شود در اختیار هیئت رئیسه قرار بگیرد تا بعداً معلوم باشد که نمایندگان چه چیزی را امضاء کرده‌اند.

وی افزود: چند روز گذشته یکی از همکاران نوشته‌ای آورد و ما نمایندگان آن را امضا کردیم، اما وقتی در رسانه‌ها منتشر شد دیدیم که این بیانیه بر خلاف چیزی است که امضاکننده به رؤیت نمایندگان رسانده و برای آن امضا گرفته است؛ امضاگیرنده گفته بود که این بیانیه درباره اسرائیل و در محکومیت این جمله که ما اسرائیل را به رسمیت نمی‌شناسیم، است اما آنچه در این بیانیه آمده است فراتر از این موضوع است.

نماینده بوکان در مجلس تصریح کرد: از این موضوع مشخص است که این بیانیه با انگیزه‌های انتخاباتی در این مقطع زمانی انتشار پیدا کرده است، البته شکی نیست که هر کس و در هر سمتی کوچکترین زاویه با ولایت و رهبری داشته باشد ما مجلسی‌ها بزرگترین زاویه را با او خواهیم داشت، اما این شکل از رفتار موجب دلخوری می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش خاطرنشان کرد: اینگونه رفتارها سبب می‌شود که اعتماد ما و جامعه به این دوستان خوش‌نیت ولی بدرفتار به حداقل برسد.

عثمانی در خاتمه گفت: هر کسی بخواهد از ما نمایندگان به عنوان ابزار سیاسی استفاده کند ما نمایندگان او را به یک ابزار غیرسیاسی تبدیل خواهیم کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها