امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۹:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7419
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۴۸
تعداد بازدید: 86
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نخستین جلسه مشترک اعضای هیئت نظارت و اجرایی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در خارج از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نخستین جلسه مشترک اعضای هیئت نظارت و اجرایی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در خارج از کشور، بعدازظهر امروز (دوشنبه) با حضور مدیران ارشد وزارت امور خارجه و نمایندگانی از شورای نگهبان در محل وزارت امور خارجه برگزار شد.

حاضران در این جلسه با ارائه گزارشی از اهم اقدامات صورت گرفته، به بحث و تبادل نظر برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر انتخابات ریاست جمهوری یازدهم در بین هموطنان خارج از کشور پرداختند.

در ابتدای این جلسه، حسن قشقاوی رئیس هیئت نظارت بر انتخابات خارج از کشور، با اشاره به نامگذاری سال جاری توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان سال «حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی» بر لزوم تمهید همه لوازم برای مشارکت گسترده هموطنان خارج از کشور در انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد.

وی خاطرنشان کرد: از همه کشورها انتظار می‌رود که در همکاری با نمایندگی‌های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور، زمینه‌های لازم برای مشارکت هر چه بیشتر ایرانیان مقیم خارج در انتخابات را فراهم کنند.

یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، همزمان با داخل کشور در 120 کشور جهان و در بالغ بر 280 شعبه اخذ رای در 5 قاره جهان برگزار می‌شود.

زمان آغاز اخذ رای انتخابات در هر منطقه با توجه به ساعت رسمی آن کشور، ساعت 8 صبح روز بیست و چهارم خرداد ماه خواهد بود.

ایرانیان مقیم یا مسافر در خارج از کشور با ارائه گذرنامه معتبر ایرانی می‌توانند در رای گیری یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها