امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۶:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74205
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 68
داوود محمدی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: جلسه امروز ...

داوود محمدی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: جلسه امروز کمیسیون اصل 90 مجلس برگزار نشد اما در جلسه هیأت‌رئیسه کمیسیون اولویت‌های کاری کمیسیون اصل90 در سال 93 مشخص شد.

وی افزود: با توجه به نام‌گذاری سال 93 به نام اقتصاد و فرهنگ توسط مقام معظم رهبری مسائل فرهنگی و اقتصادی در اولویت کاری کمیسیون قرار خواهد داشت و علاوه بر آن با توجه به ابلاغ سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در پایان سال 92 مقرر شد تا کارگروهی متشکل از اعضای کمیسیون کار پیگیری و نظارت بر نحوه اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی توسط قوای سه‌گانه را برعهده داشته باشد.

نائب‌رئیس کمیسیون اصل 90مجلس اظهار داشت: همچنین در جلسه امروز مقرر شد تا کمیته‌های شش‌گانه کمیسیون مواردی که گزارش‌های آنان آمادگی و قابلیت قرائت در صحن علنی مجلس را دارد به هیأت رئیسه کمیسیون ارائه کنند و پس از بررسی در هیأت رئیسه در صحن کمیسیون مطرح شود و در صورت تصویب اعضای کمیسیون برای قرائت در صحن علنی به رئیس مجلس ارائه شود.

محمدی خاطرنشان کرد: در ارتباط با پرونده نحوه اجرای فاز اول هدفمندی یارانه‌ها بنا شد تا جمع‌بندی لازم در این ارتباط صورت گیرد و نتیجه آن به هیأت‌رئیسه کمیسیون ارائه شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها