امروز : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 25
۲۱:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7421
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۴۸
تعداد بازدید: 80
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «کارگروه ویژه انتخابات جهاد دانشگاهی» با حضور نمایندگان کاندیداها در محل  ...

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «کارگروه ویژه انتخابات جهاد دانشگاهی» با حضور نمایندگان کاندیداها در محل  پژوهشکده فرهنگ و هنر جهاد دانشگاهی آغاز به کار کرد.

«کارگروه ویژه جهاد دانشگاهی در انتخابات 92» در نامه‌ای از نمایندگان کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به منظور تبادل نظر و برنامه ریزی فعال در زمینه انتخابات دعوت به عمل آورد، این برنامه در محل  پژوهشکده فرهنگ و هنر جهاد دانشگاهی برگزار شد.

از میان کاندیداهای احتمالی ریاست جمهوری، نمایندگان قالیباف، جلیلی و جبهه پایداری تا به حال در این جلسه حضور یافته‌اند.

در این جلسه که با حضور معاونان، مدیران و روسای واحدهای استانی جهاد دانشگاهی تشکیل شد، ابتدا ایمانی خوشخو نماینده تام الاختیار جهاد دانشگاهی در کارگروه ویژه انتخابات 92 توضیحاتی درباره فعالیت‌های جهاد دانشگاهی در این کارگروه داد.

وی فعالیت‌‌های شاخص جهاد دانشگاهی را در عرصه‌های مختلف علمی، هنری و فرهنگی معرفی کرد و افزود: جهاد با تمام توان در راستای پرشور کردن انتخابات فعالیت خواهد کرد.

در ادامه این جلسه، هوشنگ زعیم‌کهن معاون هماهنگی جهاد دانشگاهی ضمن برشمردن قابلیت‌های جهاد برای تحقق اهداف جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: هدف این کارگروه با توجه به پاسخ نامه اخیر مقام معظم رهبری به جهاد دانشگاهی، شفاف کردن برنامه‌های کاندیداها و راهنمایی مردم برای انتخاب اصلح است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها