امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۰۰:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74210
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
سیدعلی طاهری نماینده مردم گرگان و سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه امروز این کمیسیون گفت: یکی از دستورکارهای جلسه امروز بررسی ...

سیدعلی طاهری نماینده مردم گرگان و سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه امروز این کمیسیون گفت: یکی از دستورکارهای جلسه امروز بررسی برنامه‌های مربوط در سال 93 است که رهبر معظم انقلاب نیز سال جاری را به عنوان سال اقتصاد و فرهنگ نامگذاری کرده‌اند.

وی همچنین با اشاره به مصوبه تشکیل کمیته مشترکی بین کمیسیون فرهنگی و کمیسیون آموزش، افزود: انشالله بتوانیم در هفته جاری این کمیته را به سرانجام رسانده و اولین جلسه را برگزار کنیم.

طاهری همچنین از بررسی پیوست فرهنگی کشور در سال 93 و تقاضای ارسال آن از سوی معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور خبر داد.

وی افزود:‌ در پی دیدار آقای جنتی وزیر ارشاد با آقای خاتمی ما نامه‌ای را به وزیر ارشاد ارسال کردیم و قرار شد تا ایشان برای پاره‌ای توضیحات هفته آینده در کمیسیون حضور یابند.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: همچنین در این جلسه مصوب شد که آقای حسینی نماینده قزوین جایگزین آقای کیایی‌نژاد در شورای فرهنگی عمومی شوند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها