امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۳:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74218
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی به مناسبت آزادی مرزبانان ایرانی تأکید کرد: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی به مناسبت آزادی مرزبانان ایرانی تأکید کرد: لازم است دستگاه‌های امنیتی و انتظامی ضمن بررسی و پیگیری چگونگی وقوع این حادثه، با دقت و هوشیاری، تمامی تحرکات در مناطق مرزی را زیر نظر داشته باشند و با هر گونه تعدی و اقدامی علیه مرزهای قانونی کشور برخورد قاطعانه کنند.
متن این پیام به شرح ذیل است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم

آزادی مرزبانان رشید و غیور کشورمان که چندی قبل توسط گروهک‌های تروریستی به اسارت گرفته شده بودند و موجب نگرانی و رنجش ملت بزرگ ایران را در این ایام آغاز سال جدید موجب شده بود، باعث خوشحالی و مسرت گردید.

متأسفانه این اولین بار نیست که ملت شریف ایران از سوی گروهک‌های تروریستی مورد صدمه و آسیب قرار میگیرد و این دشمنان کوردل هنوز باور نکرده‌اند اقدامات خصمانه آنان خللی در اراده و ایمان انقلابی مردم کشورمان نخواهد گذاشت.

جوانان مرزبان عزیزمان در این مدت شرایط سختی را تحمل کردند و مردانه و پراستقامت، سرانجام با افتخار به دامن میهن بازگشتند.

لازم است دستگاه‌های امنیتی و انتظامی ضمن بررسی و پیگیری چگونگی وقوع این حادثه، با دقت و هوشیاری، تمامی تحرکات در مناطق مرزی را زیر نظر داشته باشند و با هر گونه تعدی و اقدامی علیه مرزهای قانونی کشور برخورد قاطعانه کنند.

همچنین ضرورت دارد دولت پاکستان با تشدید مراقبت‌ها و حفاظت از مرزهای خود مانع جولان اشرار و گروه‌های تروریستی شود.

اینجانب از سوی خود و نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک بازگشت این قهرمانان وطن، توفیقات مرزبانان و پاسداران غیور کشورمان را از خداوند متعال مسئلت می‌کنم.
علی لاریجانی
رئیس مجلس شورای اسلامی
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار