امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۲:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74221
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ در ادامه دیدارهای نوروزی، پیش از ظهر امروز جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، ...

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ در ادامه دیدارهای نوروزی، پیش از ظهر امروز جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، وزرای دفاع، جهاد کشاورزی و ارتباطات و فناوری اطلاعات، چند تن از وزرای دولت سابق، معاونین رئیس جمهور، معاونین وزرا، جمعی از مسؤولان قوه قضائیه، مسؤولین دفتر رئیس جمهور فعلی، سابق و اسبق، جمعی از اعضای مجمع متخصصین، رئیس و معاونین ایران خودرو، اعضای انجمن صنایع غذایی کشور، تعدادی از اعضای کانون وکلا و جمعی از کارمندان نهاد ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی و سازمانها و نهادهای دولتی و بخش خصوصی، با حضور در دفتر هاشمی رفسنجانی، با وی دیدار کردند.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدارهای جداگانه، با تبریک عید سعید باستانی و آرزوی توفیقات فردی و اجتماعی برای حاضران، سال گذشته را نقطه آغاز مردم ایران به سوی زندگی بهتر دانست و با اشاره به چالش‌های فرارو، گفت: در سال جدید اصلاح شیوه اجرای هدفمندی یارانه‌ها را داریم که از ضرورت‌های آینده کشور است.

 هاشمی رفسنجانی، تکمیل برنامه‌های نظام در سیاست خارجی را از دیگر برنامه‌های دولت دانست و گفت: همه باید از اعضای تیم مذاکره کننده که به قول مقام معظم رهبری از فرزندان انقلاب هستند و دارند در سنگری دیگر خدمت می‌کنند، حمایت کنیم.

وی توقف تحریم‌ها و جلوگیری از گسترش دامنه آن را بسیار مهم خواند و گفت: دنیا باید به این باور عملی برسد که ملت ایران بر اساس سه اصل عزت، حکمت و مصلحت خواستار تعامل با جهانیان است و آموزه‌های دینی و انقلابی به آنها آموخته است نه ظلم کنند و نه زیر بار ظلم بروند.

 هاشمی رفسنجانی، تقویت امید در جامعه را وظیفه همه مسؤولان در قوای مختلف دانست و افزود: امیدواری مردم، هم سرمایه بزرگی برای دولت و نظام و هم حق آنان است که می‌خواهند با کرامت زندگی کنند.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به تأکید رهبری بر فرهنگ و اقتصاد در نامگذاری امسال، گفت: فرهنگ فقط محدود به مسائل هنری یا حجاب و مسائل سطحی نیست، بلکه شامل همه شاخص‌های هویتی یک ملت است که در اخلاقیات اسلامی متبلور است.

 هاشمی رفسنجانی پرهیز از رذیلت‌های اخلاقی مانند دروغ، تهمت، توهین، تجاوز به حقوق دیگران و تجسس در زندگی مردم را برخاسته از فرهنگ اسلامی دانست وگفت: قرآن در بیان شاخصه‌های فرهنگ، بهترین راهنماست و قانون اساسی جمهوری اسلامی نیز که به تأیید امام و مراجع تقلید و مجتهدین طراز اوّل کشور و سرانجام مردم رسید، بر اخلاقیات اسلامی تأکید دارد.

در آغاز هر یک از دیدارها، مسؤولین مربوطه ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و برنامه‌های حوزه‌های مسؤولیتی خویش، به بیان دیدگاه‌های خود در خصوص مسایل مختلف پرداختند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار