امروز : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 19
۰۳:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74232
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش فارس، مازیار حسینی به تجهیز کارگاه برای دوطبقه شدن بزرگراه بعثت اشاره کرد و اظهار داشت: شاید نتوانیم عنوان دوطبقه شدن را برای بزرگراه بعثت ...

به گزارش فارس، مازیار حسینی به تجهیز کارگاه برای دوطبقه شدن بزرگراه بعثت اشاره کرد و اظهار داشت: شاید نتوانیم عنوان دوطبقه شدن را برای بزرگراه بعثت به کار ببریم چرا که ما در این مسیر چند تقاطع همسطح داریم که می خواهیم آنها را تبدیل به تقاطع غیر همسطح کنیم ، همچنین پلی در مقابل ترمینال جنوب وجود دارد که پلی آسیب پذیر است و قابلیت بهسازی لرزه ای ندارد بنابراین در صددیم با ساخت پل دسترسی ها را برای شهروندان فراهم کنیم.

وی افزود: همکاران بنده در سازمان مشاور، طراحی پروژه پل سازی را به گونه ای انجام داده اند که بتوان عبور از چند تقاطع ، خط مترو، خطوط راه آهن و خیابانهایی مانند شهید رجایی را به طور همزمان داشته باشیم.

حسینی با بیان اینکه طول این پل حدود یک کیلومتر است، اضافه کرد: 4 دستگاه پل که دو پل کندرو و دو پل تندروست در کنار هم ساخته می شود.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران تصریح کرد: عملیات پل سازی سنگینی در این محور خواهیم داشت اما به طور حتم با توان مهندسان ایرانی این پروژه نیز طبق برنامه زمانبندی به سرانجام خواهد رسید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار