امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۹:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74233
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار اسماعیل احمدی مقدم در ادامه نشست خبری امروز صبح خود درباره آخرین وضعیت مرزبانان گفت: اطلاعاتی که ما ارائه می ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار اسماعیل احمدی مقدم در ادامه نشست خبری امروز صبح خود درباره آخرین وضعیت مرزبانان گفت: اطلاعاتی که ما ارائه می دهیم باید با توجه به ملاحظات امنیتی و بر اساس داده های قطعی باشد.

وی افزود: برخلاف تصور برخی اینکه ما حرفی نمی زنیم و اظهار نظری نمی کنیم دلیل بر این نیست که نسبت به وضعیت مرزبانانمان بی توجه هستیم بلکه اظهارنظرهای زودهنگام مساله را پیچیده تر می‌کند.

سردار احمدی مقدم گفت: هر زمانی که مرزبانانمان وارد خاک جمهوری اسلامی شدند آن موقع می توانیم اظهارنظر رسمی کنیم و فرآیند کار را شرح دهیم.

در ادامه این نشست یکی از خبرنگاران پرسید آیا این افراد پس از بازگشت مشمول معافیت می شوند که احمدی مقدم گفت: من نمی دانم چرا اینقدر بحث مرخصی یا معافیت مرزبان ها برای خبرنگاران مهم شده است.

وی افزود: ما قانون داریم و طبق قانون با این افراد برخورد می‌شود.

فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: مدت اسارت امتیازاتی برای افراد به همراه دارد که محاسبه می شود اصولا نمی توانیم قول هایی دهیم که خلاف مقررات باشد.

فرمانده ناجا در پاسخ به یکی دیگر از خبرنگاران گفت: برای آزادی مرزبانان، معامله ای نبوده؛ فشار اجتماعی تأثیر خوبی در این مسأله داشت.

سردار احمدی مقدم گفت: افزایش هزینه اجتماعی و اشراف اطلاعاتی، جیش العدل را مجبور به این آزادی کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها