امروز : چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 26
۰۰:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74236
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش فارس، میثم مظفر مدیرعامل این سازمان با بیان اینکه افزایش 25 درصدی نرخ کرایه تاکسی برای سال 93 بدون احتساب افزایش نرخ حامل های انرژی محاسبه ...

به گزارش فارس، میثم مظفر مدیرعامل این سازمان با بیان اینکه افزایش 25 درصدی نرخ کرایه تاکسی برای سال 93 بدون احتساب افزایش نرخ حامل های انرژی محاسبه شده است، تصریح کرد: در صورتی که دولت محترم تصمیمی مبنی بر تغییر در نرخ بنزین بگیرد ناگزیر نرخ های تاکسی نیز مجددا تغییر خواهد کرد.
به گفته ی مظفر سازمان تاکسیرانی پیشنهاد اختصاص یارانه ای را برای تاکسی ها به دولت ارائه کرده است که در صورت موافقت دولت، بار افزایش نرخ بنزین بر دوش مسافران نخواهد بود.
مظفر همچنین با بیان اینکه از ابتدای اردیبهشت 93 نرخ های جدید در تاکسی ها اعمال می شود، گفت: برچسب های جدید پس از تنظیم تاکسی مترها بر اساس نرخ های جدید بر شیشه جلویی تاکسی ها نصب می شود که تاکسیرانان و مسافران باید بر اساس آنها کرایه را پرداخت و دریافت کنند.
وی همچنین با اشاره به نظارت بازرسین تاکسیرانی برای اجرای نرخ های جدید و عدم تخلف تاکسیرانان از آن خاطر نشان کرد: همچنین سامانه 1888 برای دریافت و ثبت گزارش های شهروندان در همین خصوص فعال است و شهروندان می توانند با ارائه شماره پلاک تاکسی متخلف مراتب را  برای رسیدگی اطلاع رسانی کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها