امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۸:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74238
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
مریم مجتهدزاده در خصوص قطعنامه اخیر اتحادیه اروپا علیه ایران اظهار داشت: اینگونه اقدامات اتحادیه اروپا دخالت آشکار در امور داخلی کشور ما است و آنها ...

مریم مجتهدزاده در خصوص قطعنامه اخیر اتحادیه اروپا علیه ایران اظهار داشت: اینگونه اقدامات اتحادیه اروپا دخالت آشکار در امور داخلی کشور ما است و آنها حق دخالت در امور داخلی کشور ها را ندارند.

وی با تـأکید بر اینکه ملت ما ثابت کرده اند با خودیاری و اتکا به قدرت خود به دنبال حفظ منافع ملی و پیشبرد اهدافشان هستند، گفت: اگر قرار بود مرعوب چنین اقداماتی شویم هیچ وقت انقلاب نمی کردیم، وارد جنگ تحمیلی با سلطه گران نمی شدیم و شهید نمی‌دادیم و از همان ابتدا خواسته‌های آن‌ها را می‌پذیرفتیم.

ملت ما در برابر هرج و مرج طلبان و  سلطه گران  باج نمی‌دهد

رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس، تصریح کرد: ملت ما ثابت کرده است که با پشتوانه انقلاب اسلامی و استقلال هرگز در مقابل استکبار باج نداده و سر فرود نمی‌آورد.

وی در ادامه با اشاره به حمایت اتحادیه اروپا از سران فتنه و فتنه گران اظهار داشت: هر کشوری دارای قوانینی است که سایر کشورها حق دخالت در آن را ندارند؛ در فتنه 88 اتفاقاتی افتاد که امنیت روانی، جانی و ملی کشور به خطر افتاد و طبق قوانین کشور باید فتنه گران مجازات شوند.

همجنس بازی؛ تضعیف روحیه استقلال طلبی ملت‌ها است

وی از همجنس بازی به عنوان یکی مسائل مطرود شده از نظر اسلام و  انسانیت نام برد و گفت: اشاعه همجنس بازی در راستای تضعیف روحیه استقلال طلبی ملت‌ها و از بین بردن کانون خانواده‌ها برنامه ریزی شده است.

معاون سابق امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در ادامه با اشاره به اهمیت نقش خانواده در کشورهای مسلمان به ویژه ایران گفت: خانواده هسته اولیه تشکیل جامعه، محل شکل گیری انسان‌ها و تربیت آنهاست و همجنس بازی کانون خانواده را مورد هدف قرار می دهد.

دفتر اتحادیه اروپا، افتتاح لانه جاسوسی دوم

مجتهدزاده در خواست اتحادیه اروپا برای ایجاد دفتر در تهران را راهی برای رسیدن به منافع شخصی و آزادانه  عمل کردنشان دانست و افزود: ملت ایران با ایستادگی یکبار لانه جاسوسی در ایران را تسخیر کردند و امام خمینی(ره) آن را انقلاب دیگر نامید و اجازه تأسیس لانه جاسوسی دیگر نمی دهند.

روابط استکباری بر پایه سلطه گری قوی بر ضعیف

وی با استناد به سخنان مقام معظم رهبری که فرمودند: (اگر ملتی قوی نباشد باج‌گیران عالم از او باج میخواهند و به او اهانت می‌کنند و اگر بتوانند زیر پا او را لگد می‌کنند. طبیعت دنیایی که با افکار مادی اداره می‌شود همین است. هر که احساس قدرت بکند، نسبت به کسانی که در آنها احساس ضعف می‌کند زورگویی خواهد کرد) تصریح کرد: اروپاییان و دشمنان نظام، ایستادگی ملت ما را بارها محک زده اند و هر بار شاهد شکست ناپذیر بودن اقتدار ملت ایران بوده اند، گویا فراموش می‌کنند، ما ولی امری داریم که با رهنمودهای ایشان پیش می‌رویم.

رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس به طنین یاس، گفت: روحیه استکباری این گونه کشورها بر پایه قوی و ضعیف نهادینه شده است و اساس روابط بین‌المللی این کشورها بر این روحیه متکی است؛ از این رو تفکر برخی از افراد که شناخت و تجربه کافی از این روحیه سلطه گری ندارند و فکر می‌کنند با مسامحه می‌توان با آنها کنار آمد اشتباه است.

استاندارد دو گانه اروپا در برابر حقوق بشر

مجتهدزاده، حقوق بشر را بازیچه‌ای در دست اروپاییان دانست و اظهار داشت: اروپاییان در این زمینه استاندارد دو گانه‌ای دارند! هر جا که منافعشان به خطر می‌افتد، شعار حقوق بشر سر می دهند و بحث آزادی را مطرح می کنند در حالیکه در سایر کشورها و حتی کشور خودشان حقوق مردم به عینه نقض می شود.

وی از کشتار مردم مسلمان میانمار، سربریدن انسان ها در سوریه توسط تکفیری‌ها و حمله نظامیان به زنان و کودکان افغان و فلسطین و... به عنوان نقض حقوق بشر نام برد و سکوت این جومع را قابل تأمل دانست و افزود: چگونه است که حفظ آرامش یک کشور، دفاع از جان مردم و  دفاع از امنیت ملی در برابر هرج و مرج طلبان ، نقض حقوق بشر نامیده می شود!

اسلام پایه گذار آزادی و حقوق بشر

معاون سابق امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در پایان خاطر نشان کرد: اسلام بیش از 1400 سال است که با قوانین حافظ کرامت انسانی، حقوق انسان‌ها  و آزادیشان را تضمین و حفظ کرده است و کشور ما به عنوان یک کشور مسلمان با رعایت قوانین اسلامی این حقوق را برای مردم قائل است؛ به‌طوری که شاهد هستیم آزادی بیان و رأفتی که در کشور ما وجود دارد در کشور آنها دیده نمی شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار