امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۸:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74252
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 68
جواهر فدایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد با اشاره به خواندن نماز و دعای شکر به خاطر شنیدن خبر آزادی رامین حضرتی اظهار داشت: گستراندن ...

جواهر فدایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد با اشاره به خواندن نماز و دعای شکر به خاطر شنیدن خبر آزادی رامین حضرتی اظهار داشت: گستراندن سفره حضرت ابوالفضل (ع) و نذری امام رضا (ع) از جمله این‌ها است اگرچه که نذرهای دیگری هم داشته‌ام که باید آن‌ها را ادا کنم.

وی با بیان اینکه هفته‌های اخیر لحظات سختی بر ما گذشت، گفت: البته توکل به خدا، دعای خیر مردم و پیگیری مسئولان امر به ما قوت قلب می‌داد که مرزبانان آزاد خواهند شد.

مادر این مرزبان ربوده شده با تاکید بر اینکه هنرمندان و خبرنگاران نیز برای آزادی مرزبانان ربوده شده از سوی تروریست‌ها اقدامات و تلاش‌های زیادی انجام دادند و سنگ تمام گذاشتند، از تمامی افراد و گروه‌ها که به هر طریقی زمینه آزادسازی آنان را فراهم کردند، قدردانی نمود.

وی با بیان اینکه 27 اسفند در آستانه نوروز تولد فرزندم رامین بود، گفت: خیلی دوست داشتم تا رامین در آن روزها کنارمان بود که البته با لطف خداوند بعد از چند هفته این خواسته ما در حال وقوع است.

خانم فدایی در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس در بجنورد که بعد از دیدن رامین چه جمله‌ای را به وی خواهد گفت، با چهره‌ای متبسم اظهار داشت: به رامین خواهم گفت که شکر که خداوند تو را آزاد کرد و به ما بازگرداند و نمردیم و بار دیگر تو را دیدیم.

وی اضافه کرد: تصمیم داریم تا پس از روشن شدن وضعیت خدمت سربازی رامین آستین‌ها را بالا زده و برایش زن گرفته و متأهلش کنیم.

مادر یکی از مرزبانان آزاد شده از بند تروریست‌ها در عین حال با اشاره به شهادت یکی از مرزبانان در این حادثه گفت: ما هم به سهم خود از این واقعه ناراحت بوده و خود را شریک غم خانواده این مرزبان شهید می‌دانیم.

به گزارش فارس، رامین حضرتی در 16 بهمن سال گذشته به همراه چهار مرزبان دیگر توسط گروهک تروریستی جیش‌العدل ربوده شد.
انتهای پیام/63002/ط40/ث3001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها