امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۰۶:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74265
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عصر روز گذشته 16 فروردین ماه سال جاری از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تهران ...

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عصر روز گذشته 16 فروردین ماه سال جاری از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تهران بزرگ خبری تحت عنوان شرارت و عربده کشی در منطقه عبدل آباد به کلانتری 152 خانی آباد مخابره شد و به سرعت در دستور کار مأموران قرار گرفت.

مأموران بلافاصله به محل اعزام شده و مشاهده کردند 4 نفر از اراذل و اوباش سابقه‌دار با در دست داشتن قمه و چماق با یکدیگر درگیر شد‌ه‌اند که همین امر موجب وحشت ساکنان شده است.

متهمان به محض مشاهده پلیس متواری شدند که با فرار آنها تعقیب و گریز پلیسی آغاز شد و طی مسیر کوتاهی مأموران موفق شدند در یکی از کوچه‌های فرعی آنها را متوقف کنند، البته یکی از متهمان برای فرار از دست قانون با قمه به مأموران حمله‌ور شد که با درایت مأموران خلع سلاح و دستگیر شدند.

در بازرسی از متهمان یک قبضه قمه، 2چماق، یک میله آهنی و 5 دستگاه تلفن همراه کشف شد و در بازجویی‌های انجام شده از متهمان، آن‌ها به جرایم خود مبنی بر درگیری، ایجاد رعب و وحشت و برهم زدن نظم اجتماعی و امنیت محلات اعتراف و عنوان کردند که سرجای پارک خودرو این درگیری به وجود آمده است.

سرهنگ امید بهمنیاری رئیس کلانتری 152 خانی آباد با تأیید این خبر تأکید کرد: مأموران بعد از تکمیل پرونده برای تحقیقات بیشتر متهمان را به پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ منتقل کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها