امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 24
۲۲:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74286
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مطبوعات امارات متحده عربی افشا کردند که مسئولان اماراتی و سعودی تصمیم دارند از کمپین‌هایی که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مطبوعات امارات متحده عربی افشا کردند که مسئولان اماراتی و سعودی تصمیم دارند از کمپین‌هایی که ارمنی‌های سراسر جهان علیه ترکیه برگزار می‌کنند، حمایت مالی به عمل آورند.

این رسانه‌ها در ادامه افزودند: هدف این کمپین‌ها تلاش برای واداشتن ترکیه به اعتراف به جنایات و کشتارهایی است که در دوره عثمانی علیه ارمنی‌ها مرتکب شده است.

در این ارتباط گفته شده که شیخ «محمد بن زاید آل نهیان»، ولیعهد ابوظبی و شاهزاده «بندر بن سلطان»، رئیس دستگاه اطلاعات عربستان سعودی تصمیم به حمایت مالی از کمپین‌های ارمنی‌ها در سراسر جهان در محکومیت‌ها ترک‌ها کرده‌اند.

مطبوعات اماراتی تاکید کرده‌اند که امارات و عربستان سعودی مبالغ هنگفتی برای حمایت از موسسات و نهادهای ارمنی در محکومیت کشتار ترک‌ها اختصاص داده‌اند.

به دنبال برکناری محمد مرسی رئیس جمهور مصر، بازیگری عربستان و امارات علیه اخوان المسلمین و حامیانشان در سطح منطقه و فرامنطقه آ؛از شد و ما شاهد تنش‌هایی بین عربستان و امارات با کشور ترکیه به عنوان حامی تمام عیار اخوان المسلمین هستیم.

برنامه حمایت از کمپین‌های ضد ترکیه در نقاط مختلف جهان نیز در همین راستا تفسیر  می‌شود.  
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار