امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 17
۱۸:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74311
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، وزارت امور خارجه با صدور بیانیه‌ای آزادی‌ 4 مرزبان‌ ایرانی را نتیجه تلاش‌های شبانه‌روزی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، وزارت امور خارجه با صدور بیانیه‌ای آزادی‌ 4 مرزبان‌ ایرانی را نتیجه تلاش‌های شبانه‌روزی دستگاهها و نهادهای ذیربط دانسته و از ادامه تلاش‌ها برای اطلاع از سرنوشت «جمشید دانایی‌فر» خبر داده است.
در این بیانیه آمده است:

وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران آزادی و بازگشت 4 مرزبان جمهوری اسلامی ایران از مرزهای کشورمان در سیستان و بلوچستان را به آغوش گرم وطن و خانواده های این عزیزان تبریک می گوید.

بی شک آزادی چهارمرزبان نتیجه تلاش ها و پیگیری های شبانه روزی مجموعه دستگاهها و نهادهای ذیربط جمهوری اسلامی ایران و مشارکت و همکاری صمیمانه معتمدین محلی بوده است.

وزارت امور خارجه بعنوان یکی از وظایف اصولی خود به موازات سایر نهادهای ذیربط و مسئول کشور  اقدامات انجام شده تاکنون را بمنظور روشن شدن سرنوشت  آقای جمشید دانایی فر دیگر مرزبان عزیز کشورمان کماکان ادامه داده و موضوع را در تماسها و ارتباطات با دولت پاکستان مورد پیگیری قرار خواهد داد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها