امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۱:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74347
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علاقه‌مندان شهرستانی مایل به شرکت در این فستیوال می‌توانند نمایشنامه‌های پیشنهادی خود را تا ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علاقه‌مندان شهرستانی مایل به شرکت در این فستیوال می‌توانند نمایشنامه‌های پیشنهادی خود را تا پایان اردیبهشت سال ۹۳ به آدرس پست الکترونیکی monoleev@gmail. com ارسال کنند.

از میان نمایشنامه‌های فرستاده شده، شش نمایش انتخاب خواهد شد که با مشاوره شش کارگردان مطرح تئاتر بر روی آنها کار خواهد شد تا به مرحله‌ اجرا برسند.

از آنجا که این روند، جنبه‌ آموزشی و پژوهشی دارد و مونولوگ‌ها با نویسنده و کارگردان و بازیگر بومی اجرا می‌شوند، گرو‌ه‌های انتخاب شده، زیر نظر این شش کارگردان و گروه تئاتر «لیو» تمرینات خود را برگزار خواهند کرد.

فستیوال «مونولیو» نخستین فستیوال مونولوگ بخش خصوصی است که از سال ۸۹ توسط گروه تئاتر «لیو» با سرپرستی محمدحسن معجونی هر سال برگزار می‌شود و پاییز امسال پنجمین دوره‌ی خود را برگزار خواهد کرد.

دور نخست اجراهای «مونولوگ» در سال ۸۷ و به صورت درون گروهی و غیر رقابتی برگزار شد که در آن طی یک سال، ۱۲ مونولوگ توسط اعضای گروه تئاتر «لیو» به روی صحنه رفت که متن‌ آن‌ها توسط۱۲ نویسنده‌ از جمله نغمه ثمینی، محمد یعقوبی، محمد چرمشیر، رضا سرور و... نوشته شد.

در این دوره، متن‌های بخش تهران را نویسنده و کارگردان معاصر، امیر رضا کوهستانی، سفارش خواهد داد. 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها