امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۴:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74355
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 63
«سعید غفاری» مدیر سیمای فرانسوی این شبکه با بیان اینکه ساعات پخش ما آن قدر زیاد نیست اما به دلیل اصراری که ما در سیمای فرانسوی بر بیان حقیقت در قالبی ...

«سعید غفاری» مدیر سیمای فرانسوی این شبکه با بیان اینکه ساعات پخش ما آن قدر زیاد نیست اما به دلیل اصراری که ما در سیمای فرانسوی بر بیان حقیقت در قالبی شفاف و شجاعانه داریم همواره مورد تشویق مخاطبانمان قرار گرفته‌ایم گفت: به نظر بینندگان، سیمای فرانسوی ممتاز و متمایز از جریان عامه رسانه‌های معاصری است که با سرمایه‌گذاری‌های کلان و وابسته استکبار جهانی سعی در جلب نظر تماشاگران دارند.

مدیر سیمای فرانسوی به رویکردهای مجموعه تحت مدیریتش پرداخت و گفت: این بدان دلیل است که حرف‌هایی که ما می‌زنیم و رویکردهایی که اتخاذ می‌کنیم، با تبلیغات و ادعاهای این رسانه‌ها متفاوت است. ما حرف‌های نویی داریم که از این رسانه‌ها شنیده نمی‌شود.

غفاری ضمن اشاره به تبلیغات غیر واقعی رسانه های خارجی و معاند با انقلاب و نظام اسلامی گفت: حتی در آفریقا، به خاطر تبلیغات سیاه رسانه‌های غربی، تصورات مخاطبان ما از ایران تصویری نادرست و غیر شفاف است، نمایش چهره واقعی و فارغ از آرایش‌های غوغاسالارانه معمول از ایران امروز، در سیمای فرانسوی، برای آنها دیدنی است و شگفت‌زده‌شان می‌کند، حتی اگر این مخاطبان شب و روز آماج برنامه‌های پر زرق و برق و مسحور کننده رسانه‌های رقیب قرار بگیرند،  باز هم صداقت و شفافیت ما در برنامه‌سازی است که آنها را به سمت ما جلب می‌کند.

بخش فرانسوی زبان شبکه سحر، بیستم  فروردین وارد شانزدهمین سال فعالیت  خود می شود. این سیما روزانه 6 و نیم ساعت، از کانال 1 شبکه سحر پخش می شود و از طریق ماهواره های هات برد، نایل ست، یامال، اینتل ست و بدر در اروپا و آفریقا دیده می شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها