امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۵:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74361
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس دوره‌های آمادگی و ارزیابی قاریان و حافظان اعزامی به مسابقات خارجی از ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس دوره‌های آمادگی و ارزیابی قاریان و حافظان اعزامی به مسابقات خارجی از روز چهارشنبه 20 فروردین لغایت 22 فروردین‌ماه در مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امورخیریه برگزار می‌شود.

این دوره‌ها با حضور نفرات برتر مسابقات سراسری در رشته‌های حفظ و تلاوت به همراه برخی از برترین‌های مسابقات سراسری شکوفه‌ها برگزار می‌شود و می‌توان نام «تیم ملی قرآن کریم» جمهوری اسلامی ایران را بر مجموعه این افراد نهاد.

این برنامه توسط شورای عالی قرآن و سازمان اوقاف و امورخیریه به منظور آمادگی بهتر قاریان و حافظان قرآن برای حضور در مسابقات قرآن سایر کشور برگزار می‌شود.

سال گذشته نمایندگان کشورمان با حضور در مسابقات کشور‌های مختلف به مقام‌هایی از جمله مقام نخست مسابقات تونس، دوم مالزی و سوم کویت در رشته تلاوت دست یافتند و در رشته حفظ هم فقط «پیمان ایازی» به مقام چهارم مسابقات الجزایر رسید.

این برنامه توسط سازمان اوقاف و امورخیریه و شورای عالی قرآن فروردین‌ماه هر سال در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش فارس در ادامه این گزارش با چهره نفرات برتر رشته‌های تلاوت و حفظ کل سی‌وششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم بیشتر آشنا شوید.

نفرات اول تا پنجم رشته تلاوت

 
جعفر فردی


 
حامد ولی‌زاده


 
حمید‌رضا عباسی


 
مهدی غلام‌نژاد

 

مهدی ساعد


 

نفرات برتر رشته حفظ کل

 
بهزاد هژبری


 
موسی معتمدی


 

محمود نوروزی

 
نوید رزم‌جو


 

پیمان ایازی

انتهای پیام/ت
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها