امروز : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 19
۰۹:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74365
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 15
معصومه مظفری رئیس انجمن هنرمندان نقاش در گفت‌وگو با خبرنگار هنرهای تجسمی فارس درباره فروش نمایشگاه سالانه این انجمن که اواخر اسفندماه سال گذشته ...

معصومه مظفری رئیس انجمن هنرمندان نقاش در گفت‌وگو با خبرنگار هنرهای تجسمی فارس درباره فروش نمایشگاه سالانه این انجمن که اواخر اسفندماه سال گذشته برگزار شد گفت: فروش این نمایشگاه از مرز ۲۴۰ میلیون تومان گذشت و آثار بسیاری از هنرمندان نقاش به فروش رسید.

وی افزود: این آثار بین ۶۰۰ هزار تومان تا ۲ میلیون تومان قیمت گذاری شده بود که با استقبال خوب مردم مواجه شد و با توجه به مدت زمان اندکی که برای برپایی این نمایشگاه در اختیار داشتیم، در مجموع فروش قابل قبولی داشت و امیدوار هستیم که در نمایشگاه امسال به فروش بیشتری دست پیدا کنیم.

مظفری یکی از مزیت‌های نمایشگاه سال قبل را خرید مردم عادی از این نمایشگاه عنوان کرد و گفت: با توجه به قیت گذاری بسیار پایین این آثار، مردم بسیاری امکان خرید از این نمایشگاه را پیدا کردند که این یکی از موارد قابل توجه و راضی کننده این نمایشگاه بود.

به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی فارس، در این نمایشگاه حدود ۹۲۰ اثر از ۳۶۰ هنرمند عضو انجمن به نمایشگاه رسید و اغلب هنرمندان نیز سه اثر به این نمایشگاه ارسال کردند که از هر هنرمند یک اثر روی دیوار به نمایش و فروش گذاشته شد و بعد از فروش هر اثر، تابلوی دیگری از همان هنرمند روی دیوار جایگزین شد.

این نمایشگاه ۲۰ اسفندماه سال ۹۲ در گالری‌های خانه هنرمندان ایران گشایش یافت و با فروش بیش از ۲۴۰ میلیون تومان،‌۲۶ اسفندماه ۹۲ به کار خود خاتمه داد.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار