امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۳:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74366
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 46
«هومن ستوده» مسابقه تلویزیونی «نشان برتر» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس درباره سری جدید این برنامه که نوروز ۹۳ روی آنتن شبکه دو سیما ...

«هومن ستوده» مسابقه تلویزیونی «نشان برتر» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس درباره سری جدید این برنامه که نوروز ۹۳ روی آنتن شبکه دو سیما رفت، گفت: چندین اتفاق اساسی در این سری مسابقه نشان برتر افتاده بود ، یکی از مهمترین این تفاوت این بود که ما بازی‌ها را به فضای آزاد منتقل کردیم، همین تصمیم تاثیر مهمی در کار داشت و مسابقه را از حالت استودیویی، زنده تر نشان می داد.

وی با اشاره به دیگر تغییرات این لیگ تلویزیونی گفت: بارها مخاطبان از ما خواسته بودند یک بخش آبی به مسابقه اضافه کنیم، خوشبختانه در سری جدید این اتفاق افتاد، این مسئله هیجان بسیار زیادی در مسابقه ایجاد کرد و حواشی بامزه آن مثل سر خوردن بازیکنان و موارد دیگر فضای بسیار پر لبخندی را در برنامه ایجاد کرد.

ستوده حضور رفیعی، مجری طناز و صاحب سبک تلویزیون را از بهترین اتفاقات سری جدید مسابقه «نشان برتر» عنوان کرد و گفت: خوشبختانه در برنامه عیدانه «نشان برتر»  اجرای مسابقه دو نفره شد، من فوق العاده از این اتفاق راضی هستم، حضور رفیعی علاوه بر اینکه انرژی و نشاط بسیاری به برنامه تزریق کرد سبب شد که توازن بیشتری در برنامه ایجاد شود.

وی تصریح کرد:پیش از این روال اجرای برنامه به این گونه بود که باید حواسم را جمع می کردم که مبادا حتی سهوا از یک تیم تعریف کنم، اما با آمدن حسین رفیعی که یک مجری صاحب سبک طنز شناخته می شود، موقعیت های بسیاری در برنامه ایجاد می کرد، یکی از آن ها اینکه مسابقه به سمت طنز سوق پیدا کرده و به ما فرصت می داد تا از تیم ها در حد عرف و معمول هواداری کنیم، در واقع ما هر دو به این نتیجه رسیدیدم که این هواداری ساده فضای مسابقه را نیز شیرین تر خواهد کرد.

ستوده گفت: تغییرات این برنامه سبب شد که این سری «نشان برتر» با همه معایبی که داشت خیلی درخشید، من در 16 روز عید و در مسافرت هایی که به استان های مختلف کشور داشتم تعاریف بسیاری شنیدم و بسیار مورد لطف مردم قرار گرفتم و فکر می کنم همین نشان از رضایت مردم دارد.

مجری مسابقه «نشان برتر» با اعلام اینکه گپ و گفت و شیطنت های بین مجری ها به فضای این مسابقه کمک کرد، افزود: من و حسین رفیعی هر دو بسیار پر هیجان و اهل شوخی هستیم، به همین دلیل دائما با یکدیگر گفت و گو می کردیم تا مبادا این روحیه برنامه ما را به سمت لودگی ببرد، در شوخی های خود بسیار دقت می کردیم و سعی داشتیم تعادل در برنامه برقرار شود.

وی افزود: تجربه همکاری با حسین رفیعی برای من بسیار مثبت بود، رفیعی بازیگر و مجری طنز بسیار خوبی است و خوشبختانه در طول این مسابقه بسیار خوب پای به پای هم آمدیم و تلاش کردیم کار قابل قبولی ارائه کنیم.

این مجری گفت: خدا را شکر لیگ تلویزیونی «نشان برتر» بازخورد خوبی میان مردم داشته، من چه در طول سفر و چه امروز دائما با مردم در ارتباط هستم و نظراتشان را درباره کار جویا می شوم، خوشبختانه این دو اجاره شدن بسیار مورد توجه مردم قرار گرفته و این اتفاق خوب از آب در آمده بود.

وی ادامه داد: نمی گویم نمره برنامه در این سری 20 بود اما معتقدم بسیار در این سری موفق بودیم و از این تجربه در سری های بعدی «نشان برتر» نیز استفاده خواهیم کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها