امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۷:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74383
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با توجه به حساسیت و محوریت موضوع مقاومت در جهان و فعل و انفعالات و تحولات منطقه ای و جهانی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با توجه به حساسیت و محوریت موضوع مقاومت در جهان و فعل و انفعالات و تحولات منطقه ای و جهانی این دوره جشنواره با رویکرد مقاومت، بصیرت و شکوفایی در گستره «سینمای ایران» و «سینمای بین­ الملل»همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس طراحی شده و مقابله با تروریسم، فتنه، جریانات انحرافی، منافقین، اندیشه­ های تکفیری و جنگ نرم و شبکه­ های ماهواره ­ای استکباری از جمله موضوعات تازه ای است که مورد توجه و تاکید این مهم ترین جشنواره سینمایی انقلاب اسلامی است که همزمان با سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی در هفته گرامیداشت دفاع مقدس برگزار می گردد.

سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین و رئیس شورای سیاستگزاری جشنواره بین المللی فیلم مقاومت در حکمی با اشاره به اهمیت تدابیر حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در زمینه فرهنگ، هنر و سینما و بکارگیری عملی اصول و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی؛ خزاعی را به سمت دبیری این جشنواره منصوب کرد.

بر پایه این خبر، متن حکم دبیر سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت به این شرح است:

«برادر ارجمند جناب آقای محمد خزاعی
با سلام و تحیت

نظر به تعهد، سوابق و روحیه بسیجی جناب عالی در عرصه فرهنگ و هنر کشور به موجب این حکم به سمت دبیری سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت منصوب می شوید.

امیدوارم با عنایت به تدابیر حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در زمینه فرهنگ، هنر و سینما و بکارگیری عملی اصول و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی و راهبردهای فرهنگی بسیج مستضعفین و همکاری و تعامل بایسته با دیگر نهادهای فرهنگی و بهره مندی بهینه از هنرمندان و سینماگران متعهد، شاهد جشنواره ای پربار و اثربخش، متناسب با شأن آن باشیم.

موفقیت شما را از خداوند متعال مسئلت دارم».

براساس این گزارش،محمد خزاعی از چهره های آشنا در عرصه فرهنگ و هنر و است که علاوه بر تهیه کنندگی در سینِما در حوزه‌های مدیریتی هم نامی شناخته شده است. دبیری دوره های پیشین جشنواره مقاومت، دبیری سی امین جشنواره فیلم فجر و عضویت در کمیسیون هنر و معماری شورای عالی انقلاب فرهنگی از جمله مسئولیت های نامبرده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار