امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۳:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74386
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 54
«سوسن پرور» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: خدا را شکر مردم 90 درصد از «خوب، بد، زشت» راضی بودند، من با آنها ارتباط دارم و نظراتشان ...

«سوسن پرور» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: خدا را شکر مردم 90 درصد از «خوب، بد، زشت» راضی بودند، من با آنها ارتباط دارم و نظراتشان را درباره این سریال می پرسم، اما خوب به دلیل تفاوت‌های سلیقه ای ایراداتی هم به کار وارد می شد که آن هم محترم است.

وی افزود: خوشبختانه باید بگویم حداقل در گروه مخاطبی  که من با آنها رو به رو شدم  این سریال جایگاه خود را به دست آورده بود، به نظر من مردم خیلی از قصه و روند سریال راضی بودند. «خوب، بد، زشت» اثر شسته رفته ای بود که اضافات نداشت، ریتم کار بسیار مناسب بود و توانست مخاطب را با خود همراه کند.

وی درباره مضمون کلی و محور اصلی قصه «خوب، بد، زشت» افزود: این سریال، اثری خانواده محور بود و به واسطه همین داشته ارزشمند رضایت بخش مهمی از مردم را جلب کرد.

پرور افزود: مردم درباره قسمت های مختلف این سریال با من صحبت کردند ، به ویژه بخش مربوط به دکتر زرین که تحت حمایت بهزیستی بزرگ شده بود و ما خانواده او شدیم، ظاهرا این بخش بسیار مورد توجه قرار گرفته و حتی من به همین بهانه به یک موسسه خیریه دعوت شدم.

بازیگر نقش سوسن در سریال «خوب، بد، زشت» گفت: به شخصه این مجموعه را اثری آبرومند می دانم، آدم و ماجراهای این قصه همه واقعی بودند و می توان آن ها را به زندگی های امروزی تعمیم داد.

وی گفت: به نظر من ورود این سریال به مباحث مثل همه گیر شدن شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک، اینستاگرام و .. فوق العاده بود، زندگی‌ها امروز به شدت درگیر این دست مسائل است، مردم به شدت معتاد این شده اند که هر لحظه عکس بیندازند و در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

پرور با اعلام اینکه امروز بیشتر ایرانی‌ها یک «بهنوش» در خانواده خود دارند، افزود: اینترنت قرار است زندگی‌ها را آسان کند، اما متاسفانه بسیاری از جمله جوانان وقت خود را پای این پدیده مدرن تلف می کنند، بهنوش در واقع نماینده‌ای از بین همین گروه اجتماعی است.

وی تصریح کرد: به اعتقاد من شخصیت «بهنوش» گوشزد بسیار خوبی بود، تلنگری برای گروهی که حواسشان را پرت دنیای مجازی کرده و از زندگی واقعی وامانده‌اند.

این بازیگر با اعلام اینکه رقابت در سریال های نوروز معنایی ندارد، گفت: نمی‌توان تولیدات نمایشی سیما برای نوروز را با هم مقایسه کرد، «خوب، بد، زشت» هیچ شباهتی به دیگر سریال‌ها ندارد.

پرور افزود: در تعطیلات فرصت کمی برای تماشای تلویزیون داشتم، چند قسمت از سریال های نوروزی را تماشا کردم و باید بگویم سخنرانی بهبود سریال پایتخت که حاوی پیام‌های مهمی درباره محیط بانان شریف ایران بود مرا تحت تاثیر داد.

وی افزود: بخش‌هایی از پایتخت را دیدم دیالوگ بهبود فریبا، محیط بان را بسیار دوست داشتم، اینکه گفت تفنگ را به ما می‌دهند اما سنگینی تفنگ با ماست مرا تکان داد، هر چند که در این تاثیر گذاری بازی خوب مهران احمدی نقش مهمی داشت.

وی اظهارداشت: من معتقدم مقایسه «خوب، بد، زشت» با پایتخت اصلا درست نیست، پایتخت سه سال است میهمان خانه مخاطبان می‌شود و شخصیت‌های آن با مردم همراه بوده‌اند، اما با این وجود می‌توان گفت هر دو اثر این از این حیث که در بخش‌هایی تلاش کردند مردم را با طبیعت آشتی دهند ستودنی بود.

پرور گفت: در کل سریال های نوروز او البته «خوب، بد، زشت» پیام های اجتماعی خیلی خوبی در دل خود داشتند، که اگر مردم تحت تاثیر قرار بگیرند و از آن ها غافل نشوند زندگی بهتری خواهیم داشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار