امروز : چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 2
۰۰:۰۶
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 744
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۶
تعداد بازدید: 407
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از کرمان، سامانه «‌دَما» دریافت متمرکز الکترونیکی حق بیمه روستائیان و عشایر استان کرمان پیش از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از کرمان، سامانه «‌دَما» دریافت متمرکز الکترونیکی حق بیمه روستائیان و عشایر استان کرمان پیش از ظهر امروز با حضور مدیرکل صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر راه‌اندازی شد.

محمد میرجعفری سرپرست صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر استان کرمان در این زمینه اظهار داشت: این سامانه به منظور تسهیل پرداخت حق بیمه روستائی و عشایر استان کرمان راه‌اندازی شده است.

وی بیان کرد: با ورود بیمه شدگان به این سامانه و دریافت شناسه پرداخت دیگر نیازی به مراجعه حضور به بانک‌ها و پرداخت حق بیمه نیست.

میرجعفری عنوان کرد: بیمه شدگان با مراجعه به سایت سامانه دَما و یا ارسال پیامک به شماره 300027 پس از دریافت شناسه پرداخت می‌توانند حق بیمه خود را واریز کنند.

وی تصریح کرد: کرمان بیست و یکمین استانی است که به سامانه دریافت متمرکز الکترونیکی حق بیمه روستائیان و عشایر مجهز شده است.

میرجعفری گفت: در حال حاضر 191 کارگزاری با 61 هزار خانوار بیمه شده در استان کرمان فعالیت دارند.

سرپرست صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر استان کرمان افزود: استان کرمان دارای 12 هزار روستا است که 5 هزار و 800 روستا جمعیتی بالای 20 خانوار دارند.

وی بیان کرد: مجموع خانوار مورد هدف صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر استان کرمان 150 هزار خانوار است که تاکنون 40 درصد آنها زیر پوشش قرار گرفته‌اند.
انتهای پیام/80017/غ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها