امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۴:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74406
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۴۴
تعداد بازدید: 26
داوود محمدی رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به تشکیل ...

داوود محمدی رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به تشکیل جلسه هفتگی تشکل متبوعش در شب گذشته از تغییر رئیس دوره‌ای این شورا خبر داد و اظهار داشت: آقای بختیاری دبیرکل حزب دانش‌آموختگان ایران اسلامی به عنوان رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات به مدت سه ماه تعیین شد.

محمدی ادامه داد: در جلسه شب گذشته در خصوص آزادی مرزبانان، شرایط اقتصادی کشور بحث صورت گرفت و اعضا ضمن ابراز خوشحالی از آزادی مرزبانان ایرانی از بلاتکلیفی وضعیت یکی دیگر از مرزبانان کشورمان اظهار تاسف کردند.

رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با اشاره به بحث درباره اقتصاد مقاومتی در جلسه این شورا تصریح کرد: اعضا بر لزوم پیگیری اقتصاد مقاومتی و نقش دولت در این زمینه تاکید داشتند و قرار شد نظرات احزاب در این زمینه جمع‌آوری شود.

وی همچنین از دیدارهای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با برخی از فعالان سیاسی خبر داد و گفت: ما قطعا در ابتدای سال جدید برای دیدار با برخی از اعضای دولت از جمله شخص آقای روحانی، در صورت امکان، خاتمی و هاشمی برنامه داریم.

محمدی در پاسخ به این سؤال که آیا به بحث انتخابات نیز پرداخته شد یا خیر، گفت: در جلسه شب گذشته درباره انتخابات بحثی صورت نگرفت اما ما تاکنون درباره مسائل کلی انتخابات صحبت کرده‌ایم اما فعلا بحثی در خصوص مصادیق نشده است اما امیدواریم امسال به بحث مصادیق ورود کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها