امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۳:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74410
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۴۵
تعداد بازدید: 33
ابوالفضل ابوترابی، عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه ...

ابوالفضل ابوترابی، عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه دیروز کمیسیون قضایی مجلس گفت:‌ در پاسخ به طرح انتقاد از سوی اتحادیه اروپا نسبت به موضوع حقوق بشر در ایران قرار شد کارگروهی تشکیل شود و به موارد نقض حقوق بشر توسط اروپا از جمله فروش تسلیحات شیمیایی به صدام به‌منظور استفاده علیه ایران در جریان هشت سال جنگ تحمیلی بپردازد.

وی در بخش دیگری از این گفت‌وگو از تشکیل کارگروه ویژه اقتصاد مقاومتی در کمیسیون قضایی مجلس سخن گفت و در ادامه با اشاره به تأکید رئیس مجلس بر همکاری این کمیسیون با نیروی انتظامی و قوه قضائیه درباره تدوین قوانین قاطع‌تر در مبارزه با اشرار اظهار کرد:‌ مقرر شد از قوه قضائیه خواسته شود لایحه‌ای برای تسریع در ممنوع‌سازی حمل سلاح سرد تهیه کرده و به مجلس ارسال کند.

عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت:‌ به نظر من به غیر از اجرایی نشدن قانون حمل سلاح سرد، هیچ نقض دیگری در قانون مبارزه با اشرار و تأمین امنیت شهروندان وجود ندارد و در صورت تسریع قوه قضائیه در تهیه و ارسال لایحه، قوانین ما بازدارنده اراذل و اوباش از شرارت خواهد بود.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها