امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۶:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74412
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۴۵
تعداد بازدید: 35
حجت‌الاسلام روح‌الله حسینیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با ...

حجت‌الاسلام روح‌الله حسینیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بی‌معنا دانستن صدور قطعنامه جدید علیه ایران در پارلمان اروپا گفت: نکته اول در خصوص این بیانیه و برنامه راهبردی آن است که وزارت امور خارجه باید یک واکنش مناسب در قبال آن داشته باشد.

وی افزود: وزارت امور خارجه تنها نباید به یک واکنش لفظی از سوی سخنگوی این وزارتخانه قناعت کند بلکه ما باید تحرک بیشتری در این زمینه داشته باشیم.

نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: ما اسناد و مدارک بسیاری از زیرپا گذاشتن حقوق بشر توسط اروپایی‌ها داریم که حتما باید این موارد به صورت جدی توسط وزارت امور خارجه دنبال شود.

حسینیان با اشاره به زیرپا گذاشته شدن حقوق مسلمانان و مهاجران در اروپا گفت: همین موارد رفتار متناقض اروپاییان را نشان می‌دهد و ما باید به صورت جدی در صحنه بین‌المللی مطرح کنیم.

وی افزود: این در حالی است که اروپا از کشورهایی که حتی انتخابات در قاموس آنها نیست، حمایت می‌کند اما ایران که انتخابات‌های بسیاری در آن به صورت آزادانه برگزار می‌شود به عنوان ناقض حقوق بشر شناخته می‌شود.

نماینده مردم تهران در مجلس همچنین با اشاره به ضرورت کوتاه نیامدن از مواضع اصولی کشورمان در قبال اروپا گفت: برخی از کوتاه آمدن‌ها در قبال درخواست‌های غیرمنطقی باعث صدور چنین قطعنامه‌ای شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها