امروز : پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 17
۱۹:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74417
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۴۵
تعداد بازدید: 71
حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: ...

حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: بنا است تا مکاتبات لازم با رئیس قوه قضائیه صورت گیرد تا نظر رئیس این قوه در ارتباط با نواقص و نیازهای قانونی موجود در بحث امر به معروف و نهی از منکر به مجلس ارائه شود.

وی با بیان اینکه به زودی طرح قانونی مربوط به امر به معروف و نهی از منکر در کمیسیون قضایی مطرح و سپس به صحن علنی ارائه خواهد شد، افزود: پس از اعلام نظرات کارشناسی قوه قضائیه و جمع‌بندی مباحث کارشناسی در ارتباط با موضوع امر به معروف و نهی از منکر طرح قانونی لازم در این ارتباط تهیه و حداقل با قید یک فوریت به هیات رئیسه مجلس تحویل داده می‌شود.

عضو کمیسیون قضایی مجلس اظهار داشت: در قانون مجازات‌هایی برای چاقوکشی، ضرب و جرح در نظر گرفته شده اما در ارتباط با اینکه فردی برای امر به معروف مورد ضرب و جرح قرار گیرد می‌طلبد تا مجازات‌ها تشدید شود و باید برای آن فکری شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار