امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۲:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74439
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 140
اگر از ویندوز 7 در رایانه خود استفاده می کنید، این برنامه Windows 7 Manager سی ابزار کاربردی و مدیریتی برای افزایش سرعت، امنیت، کارایی و ... رایانه ...

اگر از ویندوز 7 در رایانه خود استفاده می کنید، این برنامه Windows 7 Manager سی ابزار کاربردی و مدیریتی برای افزایش سرعت، امنیت، کارایی و ... رایانه در اختیار شما قرار می دهد.

در حال حاضر ویندوز 7 بیشترین گستردگی و استفاده را در میان کاربران ایرانی دارد و برای استفاده بهتر از امکانات و ویژگی های مدیریتی آن دریچه یک نرم افزار همه کاره برای شما آماده کرده است. شما با استفاده از نرم افزار Windows 7 Manager می توانید کارهایی چون: بهینه سازی، مشاهده اطلاعات سیستمی، پاک کردن فایل های اضافی، افزایش امنیت ویندوز و ریجستری، تصحیح عملکرد شبکه و ... را انجام دهید. نرم افزار معرفی شده 30 ابزار حرفه ای و کاربردی را در اختیار شما قرار می دهد و می توانید با استفاده از ابزارهای موجود امنیت، سرعت، کارایی و ... رایانه را افزایش دهید. از ویژگی های نرم افزار می توان به مواردی چون: عیب یابی کامل ویندوز، مدیریت ارتباط شبکه، حفظ امنیت رمزهای عبور و ... اشاره کرد.


ورژن: 4.4

 

حجم نرم افزار: 10.4 مگابایت
برچسب ها:
آخرین اخبار