امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۸:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74456
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۱۱
تعداد بازدید: 87
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس وزیر راه و شهرسازی امروز در حاشیه جلسه کمیسیون ایمنی راه‌ها درباره سرنوشت ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس وزیر راه و شهرسازی امروز در حاشیه جلسه کمیسیون ایمنی راه‌ها درباره سرنوشت آزاد‌راه تهران _ شمال و عملیات اجرایی این پروژه بیان کرد همچنان در حال پیگیری مسائل فنی، حقوقی و مالی آزاد‌راه تهران _ شمال هستیم.

وی با تاکید بر اینکه آزاد‌راه تهران _ شمال از اولویت کاری دولت خارج نشده است، گفت: پس از مطالعات فنی، مالی و حقوقی گزارش‌هایی تهیه شده است ضمن آنکه جلسات مختلفی در حال برگزاری است تا تصمیمی حرفه‌ای و مشخص برای این آزاد‌راه اتخاذ شود.

وی بیان کرد: در حال حاضر هیچ وعده‌ای برای فازهای 2 و 3 این آزاده راه به مردم نمی‌دهم زیرا معتقدم تا تصمیمی دقیق اتخاذ نشود وعده دادن بیهوده است.

وزیر راه و شهرسازی اضافه کرد: اینکه به نقل از من عنوان شده است که آزاد‌راه تهران _ شمال از اولویت کاری دولت خارج شده است ، حرفی اشتباه بود و در واقع برداشت اشتباه یک خبرنگار بود.

آخوندی توضیح داد: اینجانب در بازدید از محور هراز اعلام کردم که این محور جزو اولویت‌های ماست و در 2 سال آینده به اتمام می‌رسد ضمن آنکه محور فیروز‌کوه در سال جاری تکمیل خواهد شد.

انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار