امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۲:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74467
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۱۲
تعداد بازدید: 132
«عزیز الدویک»، رئیس مجلس قانونگذاری فلسطین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در رام الله بر این باور است که حملات ...

«عزیز الدویک»، رئیس مجلس قانونگذاری فلسطین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در رام الله بر این باور است که حملات رسانه‌ای و تبلیغاتی اسرائیل علیه «محمود عباس»، رئیس تشکیلات خود گردان فلسطین تنها بازی و صحنه‌ سازی‌هایی بین دو طرفی است که به مذاکرات سازش رضایت دادند.

الدویک تاکید کرد که اسرائیل همواره برای بلند مدت برنامه ریزی می‌کند و تلاش دارد، از طرف مقابل تا جای ممکن امتیاز بگیرد.

وی افزود: تصریحات تحریک آمیز اخیر تل‌آویو علیه تشکیلات خود گردان فلسطین بخشی از بازی دو طرفه‌ای است که طرف‌های درگیر در مذاکرات به راه انداختند.

الدویک تاکید کرد: اسرائیل تیم مذاکره فلسطینی بهتری از آنچه هم اکنون با آن در حال مذاکره است، نمی‌تواند بیابد.

روز گذشته «تزیپی لیونی»، وزیر دادگستری اسرائیل گفته بود که اسرائیل ابومازن را محاصره خواهد کرد تا به شرط‌هایش تن دهد و به هویت یهودی اسرائیل اعتراف کند.

الدویک درباره آنچه گفته شده تصریح کرد: تا زمانی‌که رژیم‌های دیکتاتور بر کشورهای عربی حکومت کنند، سخنانی فراتر از این سخنان نخواهیم شنید که تماماً به سود و منفعت اسرائیل است.

وی با تاکید بر اینکه سکولاریسم و صهیونیستم از یک شاخه به نام یهودیت هستند، گفت: من از وقتی به عنوان رئیس مجلس قانونگذاری فلسطین سوگند خوردم وابسته به هیچ گروه فلسطینی نیستم و از جایگاه منصب و سمتی که در آن قرار دارم، سخن می‌گویم.

الدویک در پاسخ به این سوال که بهترین گزینه برای باز پس گیری حقوق فلسطینیان و رهایی از قید و بند مذاکرات سازش چیست، گفت: باید این امر را به ملت بزرگ فلسطین واگذار کرد و من تاکید می‌کنم که ملت فلسطین توان مقابله با اشغالگران دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها