امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۰:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74472
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۱۲
تعداد بازدید: 222
سرویس فضای مجازی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به منظور سهولت در ارائه مهم‌ترین اخبار سایت‌ها و روزنامه‌های روز کشور به مخاطبان خود، ...

سرویس فضای مجازی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به منظور سهولت در ارائه مهم‌ترین اخبار سایت‌ها و روزنامه‌های روز کشور به مخاطبان خود، مهم‌ترین اخبار این رسانه‌ها را به صورت روزانه در یک بسته خبری آماده و منتشر می‌کند. در ادامه مهم‌ترین اخبار سایت‌ها و روزنامه‌های کشور در روز ‌‌‌دوشنبه 18/01/1393می‌آید:
 
*  گلایه چند باره عارف از نحوه حذف خود در انتخابات
روزنامه کیهان در بخش اخبار ویژه خود نوشت: محمدرضا عارف برای چندمین‌بار از روند حذف خود در انتخابات ریاست‌جمهوری توسط اصلاح‌طلبان گلایه کرد.

اخبار ویژه کیهان را اینجا بخوانید.
 
* اسامی وزرا و مدیرانی که به دیدار خاتمی رفتند
سایت جهان نیوز در گزارشی آورده است: در حالی که اتحادیه اروپا در قطعنامه‌ای ضدایرانی، با زیر سؤال بردن انتخابات ریاست جمهوری 92 و قوانین جمهوری اسلامی، خواستار آزادی فتنه گران و فعالان فتنه و دیدار با آنان شده است، جمعی از وزرای دولت به دیدار خاتمی رفتند.

ادامه گزارش را اینجا بخوانید.
 
* زنی ‌که‌ با 160700000000تومان ‌وارد فوتبال ‌ایران ‌شد+عکس
مجله مهر در مطلبی تشریح کرد: 160 میلیارد و 700 میلیون تومان؛ این رقمی است که قرار است در ازای آن، تبلیغات محیطی 2 فصل آینده لیگ برتر ایران به یک شرکت مجری تبلیغات سپرده شود، شرکتی که در رأس آن، یک زن قرار دارد.

ادامه مطلب را اینجا بخوانید.
 
* «صدای مخالف» روی میز رئیس‌جمهور
روزنامه جوان خبر داد: اخبار به دست آمده حکایت از آن دارد که یکی از روزنامه نگاران اصلاح‌طلب که با روی کار آمدن دولت روحانی به نهاد ریاست جمهوری رفته، مسئول انتشار بولتنی روزانه برای شخص رئیس‌جمهور تحت عنوان صدای مخالف است.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.
 
* آیا شرعاً و قانوناً حقوق زن جزء درآمد سرپرست خانوار است؟
سایت 598 در مطلبی نوشت: احتساب حقوق زن به مجموع درآمدها در حالی است که در شرع مقدس و قوانین حقوقی و قضائی کشور آمده است که درآمد زن متعلق به خودش است و شوهر نمی‌تواند به حقوق زنش چشم داشتی داشته باشد.

ادامه مطلب را اینجا بخوانید.
 
*  اشتباهات دولت جدید در سال گذشته از نگاه انبارلویی
محمد کاظم انبارلویی به تابناک می‌گوید: دولت تعداد زیادی از مدیران دولت قبل را برکنار و از عناصری که سابقه بدی در رخدادهای 88 دارند، در سطوح بالا و میانی مدیریتی کشور استفاده کرده است.

ادامه گفت‌وگو را اینجا بخوانید.
 
* نظارت را رها کردند؛ قیمت‌ها سر به فلک کشید
بی‌توجهی به نقش نظارت در کنترل قیمت‌ها و تنظیم بازار، واقعیت تلخ و آسیب‌رسانی است که متأسفانه در هر دو دولت قبلی و کنونی وجود داشته و افزایش جهشی قیمت‌ها را در پی‌ آورده است.

ادامه گزارش را اینجا بخوانید.
 
* صدور ویزای فرودگاهی ایران برای اتباع هندوستان لغو شد+سند
سایت صبحانه خبر داد: علی رغم استقبال و علاقه مردم کشورمان برای سفر به کشور هندوستان، این کشور به راحتی برای ایرانیان ویزا صادر نمی کند و مدت اعتبار این ویزا نیز در رتبه مناسبی قرار ندارد.

ادامه گفت‌وگو را اینجا بخوانید.
 
 
* فلش‌های موازی علیه امنیت و اقتدار ایران
سعدالله زارعی طی یادداشتی در روزنامه کیهان نوشت: اساساً هیچ‌گاه غرب و از جمله اروپا میزان و معیار قابل اعتنایی برای ارزیابی قدر و اندازه جمهوری اسلامی نبوده و کسی در جهان در این مورد برای اتحادیه و پارلمان آن اعتبار و موضوعیتی قائل نیست.

ادامه یادداشت را اینجا بخوانید.
 
* از محل سری حفاظت سیدحسن تا سؤالاتی که نصرالله از خبرنگار پرسید
 سایت عرش نیوز نیز نوشت: خبرنگار السفیر از حواشی دیدار با سید حسن نصرالله مطالب جالبی را منتشر کرده است.

ادامه یادداشت را اینجا بخوانید.
 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار