امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۶:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74474
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۱۲
تعداد بازدید: 121
اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با ...

اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به آزادی مرزبانان ربوده شده از دست گروهک تروریستی جیش‌العدل گفت: گروهک

تروریستی جیش‌العدل وقتی در گذشته 14 نیروی مرزی را شهید کرد، طی یک عملیاتی همه تروریست‌هایی که در این حادثه دخیل بودند را در یک منطقه محاصره کرده و طوری موشک‌بارانشان کردیم که حتی یک تروریست نتوانست جان سالم به در ببرد.

وی با بیان اینکه جیش‌العدل توان نیروهای مسلح ایران را می‌داند و آن را چشیده است، تصریح کرد: این‌بار تروریست‌ها بعد از ربودن مرزبانان ما، فوراً تغییر مکان می‌دادند و برای ما نیز جان سربازان‌مان بسیار مهم است.

کوثری گفت: آزادی 4 مرزبان ایرانی مرهون اقتدار نیروهای مسلح ایران بود؛ آنها می‌دانستند که اگر این سربازان آزاد نشوند با آنان چه برخوردی خواهد شد؛ یقیناً اگر قبول نمی‌کردند که سربازان ما را آزاد کنند، تک‌تک تروریست‌ها را به هر قیمت که شده به درک واصل می‌کردیم.

وی با بیان اینکه نیروهای مردمی در آزادی مرزبانان ایرانی دخیل بودند اما تروریست‌ها از ترس واکنش نیروهای مسلح مرزبانان ایرانی را آزاد کردند، اظهار داشت: این‌بار هم ما تحرکات تروریست‌ها را رصد می‌کردیم و اگر آنان در یک مکان ثابت استقرار داشتند و جان سربازانمان تهدید نمی‌شد قطعا نمی‌گذاشتیم زنده بمانند.

انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار