امروز : جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 27
۰۶:۲۱
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 745
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۶
تعداد بازدید: 467
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس دنیزنکورونزیزا  (همسر رئیس جمهور بروندی) به همراه هیأت همراه و همچنین جواد محمد قلی‌نیا مدیرکل بهزیستی استان تهران از ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس دنیزنکورونزیزا  (همسر رئیس جمهور بروندی) به همراه هیأت همراه و همچنین جواد محمد قلی‌نیا مدیرکل بهزیستی استان تهران از شیرخوارگاه آمنه بازدید کردند. در حاشیه این بازدید همسر رئیس جمهور بروندی ضمن استقبال از تجربیات بهزیستی برای کشورش و حمایت از زنان بی‌سرپرست و کودکان یتیم گفت: کشورش آمادگی همکاری با ایران را در این زمینه دارد.

وی تصریح کرد: بنده خود دارای 5 فرزند هستم که در کشورم با توجه به مشکلاتی که وجود دارد 15 فرزند دیگر را در منزلم نگهداری می‌کنم.

وی خاطرنشان کرد: متأسفانه به دلیل جنگ‌های داخلی تعداد کودکان بی‌سرپرست و زنان بی‌سرپرست افزایش یافته است و به همین دلیل شهرکی برای حمایت از این اقشار تأسیس شده است.

در ادامه بازدید همسر رئیس جمهور بروندی از شیرخوارگاه آمنه مدیرکل بهزیستی استان تهران خاطرنشان کرد: خدماتی از سوی سازمان بهزیستی به کودکان بی‌سرپرست ارائه می‌شود بر مبنای ارزش‌های دینی و اسلامی است.

وی تصریح کرد: تمامی خدمات ارائه شده به کودکان بی‌سرپرست بر اساس الگوی اسلامی ایرانی است و بهزیستی تلاش می‌کند بهترین خدمات را در کمترین زمان ممکن به گروه‌های هدف خود ارائه کند.

قلی‌نیا از آمادگی سازمان بهزیستی برای انتقال تجربیاتش به کشورهای همسایه خبر داد و گفت: سازمان بهزیستی خدمات مختلفی را به قشرهای مختلف از جمله معلولان، آسیب‌دیدگان، زنان بی‌سرپرست، کودکان یتیم و ... می‌دهد.

انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها