امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۶:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74501
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 113
سعید شبستری خیابانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: صبح امروز در همایش مشترک استانداران و فرمانداران سراسر کشور تمام فرمانداران ...

سعید شبستری خیابانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: صبح امروز در همایش مشترک استانداران و فرمانداران سراسر کشور تمام فرمانداران استان آذربایجان شرقی انصراف خود را از دریافت یارانه اعلام و به وزیر کشور تقدیم کردند.

وی ادامه داد: با توجه به اجماع ملی در اجرای هدفمندی یارانه‌ها و آمادگی جامعه ، ضروری است که فرمانداران و بخشداران نسبت به تبیین مسئله اهتمام لازم را داشته باشند و انشاء الله با تکیه بر اراده و همراهی و مشارکت مردم این مسئله با موفقیت هدایت خواهد شد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی ابراز امیدواری کرد که اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها، منجر به تحقق اهداف مهم دولت و مجلس از هدفمندی یارانه‌ها در سال جدید، نظیر متعادل کردن مصرف انرژی، افزایش تولید، اشتغالزایی، ارتقاء نظام سلامت و حفاظت از محیط زیست شود.

وی تأکید کرد: مقدمات لازم برای حرکت بزرگ اقتصاد مقاومتی در استان فراهم شده و همه برای اجرای فرامین رهبری و برنامه‌های دولت در خصوص تحقق حماسه اقتصادی آماده‌ایم.

شبستری از تشکیل ستاد ویژه‌ای برای اجرای اقتصاد مقاومتی در استان خبر داد و متذکر شد: زیربنای تمام دستورالعمل‌ها در این ستاد آماده شده و امیدواریم با حول و قوه الهی و همت همه مردم این حرکت بزرگ را امسال محقق شود.

استان آذربایجان‌شرقی دارای 21 فرمانداری است.

انتهای پیام/60002/ذ20
برچسب ها:
آخرین اخبار