امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۱:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74507
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 61
حجت‌الاسلام والمسلمین محمود رجبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به صدور قطعنامه‌ای ضد ایرانی در پارلمان اروپا اظهار کرد: مقام معظم ...

حجت‌الاسلام والمسلمین محمود رجبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به صدور قطعنامه‌ای ضد ایرانی در پارلمان اروپا اظهار کرد: مقام معظم رهبری قبلاً گوشزد کرده بودند که «مسئله هسته‌ای یک بهانه است و استکبار جهانی با اصل نظام دینی ما مخالف است».

وی افزود:‌ متاسفانه عده‌ای در داخل کشور بر این باور بودند که اگر ما در برابر غربی‌ها کوتاه آمده و به اصطلاح تعامل خوبی با آن‌ها داشته باشیم تحریم‌ها برداشته خواهد شد و مواضع آن‌ها نسب به نظام جمهوری اسلامی ایران عوض خواهد شد.

قائم مقام موسسه امام خمینی با تاکید بر اینکه بیانیه مزبور شاهد خوبی بر فرمایشات رهبری است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر به سخنان و بصیرت رهبری پی می‌بریم که قبل از شروع مذاکرات فرمودند «این مذاکرات هیچ نتیجه‌ای هم نداشته باشد دست کم ملت ایران می‌فهمند که استکبار جهانی قابل اعتماد نبوده و دنبال حل مسائل و مشکلات ایران نیست.»

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اظهار کرد: صدها هزار انسان در جهان بر اثر جنایات تروریست‌ها و رژیم صهیونیستی کشته می‌شوند و هیچ عکس‌العملی در برابر این همه کشتار مردم وجود ندارد و ‌این در حالی است که امروز به اعدام قاچاقچیانی که قاتل انسان‌های دیگر و یا کسانی که مزاحم جان و مال مردم هستند ایراد گرفته و صدای حقوق بشر آن‌ها بلند می‌شود.

وی با اشاره به اینکه دولتمردان غربی معتقد به حقوق بشر نیستند، گفت: اینها ‌یک بام و دو هوا عمل می‌کنند حتی اگر فعالیت‌های صلح‌آمیز هسته‌ای را هم متوقف کنند باز مدعی بوده و علیه ملت،‌ مردم و فرهنگ ایران توطئه می‌کنند.

قائم مقام موسسه امام خمینی یادآور شد: صدور این بیانیه نشان داد مسئله هسته‌ای به هیچ وجه برای استکبار جهانی مهم نیست و دروغ می‌گویند که ما اطمینان نداریم فعالیت هسته‌ای ایران صلح‌آمیز است بلکه از این مسئله یقین دارند اما به بهانه‌های دیگری از جمله امنیت اسرائیل، نابودی نظام جمهوری اسلامی ایران و دین اسلام آن را مضحکه دست خود قرار داده‌اند.

رجبی با اشاره به رسمیت شناختن همجنس‌گرایی در کشورهای غربی و قبول کردن آن جزو حقوق شهروندی، گفت: غربی‌ها ادعا می‌کنند به فرهنگ و عقاید مذهبی تمامی ملت‌ها احترام می‌گذارند این در حالی است که در دنیا چند میلیارد مسلمان با همجنس‌گرایی مخالف هستند و غربی‌ها می‌گویند باید این حقوق را به رسمیت شناخته و مسلمانان فرهنگ دینی خود را نادیده بگیرند.

وی افزود: همین موضوع نشان می‌دهد آن‌ها با اصل دین، نظام جمهوری اسلامی،‌ استقلال و آزادی ایران مخالف هستند و از طرفی برای همه روشن شد که استکبار جهانی با دین و ارزش‌های انسانی مخالف است نه بمب اتم چراکه اگر اینطور بود باید کشورهایی که تسلیحات اتمی و هسته‌ای داشتند این سلاح‌ها را نابود می‌کردند.

رجبی با اشاره به عدم مقابله سازمان‌های بین‌المللی و غربی با کلاهک‌های هسته‌ای رژیم صهیونیستی گفت: همین مسئله گویای دروغگو بودن، اعتقاد نداشتن و پایبند نبودن به هیچ یک از موازین انسانی و انجام دادن هرگونه جنایتی برای منافع و اهداف دولتمردان غربی است.
انتهای پیام/78002/م40
برچسب ها:
آخرین اخبار