امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۲:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 74511
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 52
امیر غلامرضا خرم طوسی جانشین معاون هماهنگ کننده ارتش در گفت وگو با خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پیرامون نقش ارتش در ...

امیر غلامرضا خرم طوسی جانشین معاون هماهنگ کننده ارتش در گفت وگو با خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پیرامون نقش ارتش در برگزاری اردوهای راهیان نور گفت: اگر بخواهیم با یک نگاه کلی و کمی به این موضوع نگاه کنیم، نیمی از مجموعه فعالیت‌هایی که در حوزه اردوهای راهیان نور انجام می‌شود به عهده ارتش بوده و تعداد اماکنی که وظیفه پذیرایی از زائران را دارند در یادمان‌های مختلف تقسیم شده‌اند.

خرم طوسی ادامه داد: در این راستا 8 یادمان در اختیار سپاه و 8 یادمان هم در اخیتار ارتش قرار دارد و یگان‌های مختلف سرزمینی که عمدتا قرارگاه‌های جنوب، غرب و شمال غرب است در اختیار پذیرایی از زائرانی است که مشتاق به دیدن این فضا هستند و یا می‌خواهند خاطره‌ای تازه کنند.

جانشین معاون هماهنگ کننده ارتش همچنین با اشاره به نقش بی‌بدیل نیروی دریایی در آغاز جنگ تحمیلی، خاطر نشان کرد: نیروی دریایی ارتش امسال موفق به تشکیل راهیان نور دریایی شد، که این موضوع می‌تواند به شناساندن فعالیت‌های این نیرو به بازدیدکنندگان موثر باشد.

وی با اشاره به تشکیل نمایشگاه‌های نیروی دریایی در خرمشهر اضافه کرد: ایستگاه‌های مختلفی نیز در اهواز برای زائران در نظر گرفته شد و همچنین ما در یادمان‌های دهلاویه، چزابه و زید در خدمت زائران بودیم.

خرم طوسی در خاتمه اضافه کرد: ارتش و سپاه به نوعی نقش میزبانی را در اردوهای راهیان نور دارند و اعزام‌ها به عهده بسیج است و امسال نیز ببرنامه‌های بسیار خوب و استقبال بی نظیری از مناطق داشتیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها